Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Orchi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Pora roku tez robi swoje
(04-11-2019, 20:24)Anka napisał(a): [ -> ]Ja nie zauwazylam zeby mi wlosy wypadaly po Tec
Nie wiem czemu na was tak trafilo

Ja rowniez nie zauwazylam u siebie takiego problemuUśmiech
U mnie włosy na początku Tecfidery wypadały dosłownie garściami przez kilka miesięcy. W końcu przestały, odrosły, zagęściły się do pierwotnej wersji Oczko Trochę pomógł Trychoxin, trochę wcierka z kozieradki.
Rany , biorę tecti jest ok.Szczegolnie cieszę się, że biegunek , bóli nie ma.Wlosy połykam tab, posmaruje alpicortem i pewno będzie ok. Męczy mnie to ,że zanim zaczęłam lek brałam antybiotyk.Skonczylam i tecfi od razu.Teraz jutro kończę dawkę startową a dziś st podgorączkowy ból gardła.Miod z cytryną i imbirem zrobię.Czy coś naturalnego jeszcze znacie?Bez czosnku tylko.
To nie jest tak że włosy zaczynają wypadać od strzała po pierwszej tabletce. Dawka startowa jest przez tydzień czy dwa, nie pamiętam, i myślę że to nadal bardzo krótko.
(07-11-2019, 12:19)hela napisał(a): [ -> ]To nie jest tak że włosy zaczynają wypadać od strzała po pierwszej tabletce. Dawka startowa jest przez tydzień czy dwa,  nie pamiętam, i myślę że to nadal bardzo krótko.

Mi nie o włosy chodzi.Z tym sobie poradzę.O infekcję pytałam. Uśmiech
(07-11-2019, 12:04)Orchidea napisał(a): [ -> ]Rany , biorę tecti jest ok.Szczegolnie cieszę się, że biegunek , bóli nie ma.Wlosy połykam tab, posmaruje alpicortem i pewno będzie ok. Męczy mnie to ,że zanim zaczęłam lek brałam antybiotyk.Skonczylam i tecfi od razu.Teraz jutro kończę dawkę startową a dziś st podgorączkowy ból gardła.Miod z cytryną i imbirem zrobię.Czy coś naturalnego jeszcze znacie?Bez czosnku tylko.

ja na ból gardła robię inhalacje z majeranku, to mi bardzo pomaga.
gorączki nie miewam, ale może pyralginę weź. ostatnio mi polecili w aptece na ból
(07-11-2019, 12:19)hela napisał(a): [ -> ]To nie jest tak że włosy zaczynają wypadać od strzała po pierwszej tabletce. Dawka startowa jest przez tydzień czy dwa,  nie pamiętam, i myślę że to nadal bardzo krótko.

Tydz badz dwa zalezy jak sie pacjent czuje
Ja mialam dwa tyg startowe opakowanie
(07-11-2019, 14:27)Anka napisał(a): [ -> ]
(07-11-2019, 12:19)hela napisał(a): [ -> ]To nie jest tak że włosy zaczynają wypadać od strzała po pierwszej tabletce. Dawka startowa jest przez tydzień czy dwa,  nie pamiętam, i myślę że to nadal bardzo krótko.

Tydz badz dwa zalezy jak sie pacjent czuje
Ja mialam dwa tyg startowe opakowanie
Moja dr od razu mi powiedziała tylko tydzień.Potem już normalnie.Tu z nią nie ma dyskusji.To samo tyczy się limfocytów 0,7 i inny lek.
0,7 to ja mam od dobrego roku, ostatnio 0,67, nikt nic nie mówi o zmianie leku, widać mają więcej doświadczenia i się nie boją. Ja też nie.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11