Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Orchi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Pierwsza tabletka za mną.Po ponad godzinie poczułam mrowienie na czole.Wygladalam jak buraczek.Po ok 1,5 godz przeszło.Rano wzięłam helicid aby zminimalizować sk uboczne.Jestem pełna optymizmu.
I oby tak dalej, flashe nie zawsze są takie mocneUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Biore Tecfiderę od 3 mc. Nie wiem dlaczego po kierwszej tabletce i pierwszym zaczerwienieniu wszyscy chcą to załągodzić i biorą kolejne tablety do żołądka.
Ja miałem zaczerwienienie tylko po pierwszej dawce - zauważalne. Od 3 mcy- zdarza sie lekkie uczucie ciepla i troche wypieków na twarzy ale to nie powód by od razu skupiać sie na skutkach ubocznych.
Poza tym fajnie czytać, że chorujesz od 2k7 i w sumie masz full sprawność ;-)
(03-11-2019, 01:20)lukaszewski napisał(a): [ -> ]Biore Tecfiderę od 3 mc. Nie wiem dlaczego po kierwszej tabletce i pierwszym zaczerwienieniu wszyscy chcą to załągodzić i biorą kolejne tablety do żołądka.
Ja miałem zaczerwienienie tylko po pierwszej dawce - zauważalne. Od 3 mcy- zdarza sie lekkie uczucie ciepla i troche wypieków na twarzy ale to nie powód by od razu skupiać sie na skutkach ubocznych.
Poza tym fajnie czytać, że chorujesz od 2k7 i w sumie masz full sprawność ;-)
Mi też to nie przeszkadza.Bardziej bałam się o żołądek.Bo od razu mdleje gdy coś się z nim dzieje.Helicid daje radę.W sumie takie wypieki czasem sexi wyglądają.
(02-11-2019, 18:25)hela napisał(a): [ -> ]I oby tak dalej, flashe nie zawsze są takie mocneUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciekawa jestem od czego to zależy.Dzis flash się nie powtórzył.
Ja też próbuje znaleźć jakąś zależność, najpierw wydawało mi się, że to kwestia pustego żołądka, jednak nie, więc już sama nie wiem [emoji3526] mój Mąż mówi, że może lepiej, że są flashe, to nie fisiuje, czylek działa, czy nie, bo coś się ze mną dzieje [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
(03-11-2019, 19:19)nadziejka napisał(a): [ -> ]Ja też próbuje znaleźć jakąś zależność, najpierw wydawało mi się, że to kwestia pustego żołądka, jednak nie, więc już sama nie wiem [emoji3526] mój Mąż mówi, że może lepiej, że są flashe, to nie fisiuje, czylek działa, czy nie, bo coś się ze mną dzieje [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka Haaa po czeczęści ma rację
(03-11-2019, 19:19)nadziejka napisał(a): [ -> ]Ja też próbuje znaleźć jakąś zależność, najpierw wydawało mi się, że to kwestia pustego żołądka, jednak nie, więc już sama nie wiem [emoji3526] mój Mąż mówi, że może lepiej, że są flashe, to nie fisiuje, czylek działa, czy nie, bo coś się ze mną dzieje [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Ja milam flashe codziennie czasem dwa razy dziennie.
Biore Tec od konca maja 2018 wiec meczylam sie
Ale odkrylam ze jak nie jem warzyw do kanapek z rana zero flasha
 Najgorzej ogorek dzialal na flash
Nie jem od mc warzyw na sniadanie i jest ok
Czasem lekko szczypie skora ale rzadko
Warzywa w postaci surowej jem pare godzin po porannej Tec
Moj neuro stwierdzil ze u mnie dochodzilo do reakcji alergicznej
Nikt mu nidgy nie zglosil codziennych flashy i wplywu swiezych warzyw na flashe
Na kolacje jem salatki zazwyczaj a jak nie to tak czy siak sa warzywa i nie ma flasha
U mnie flashe obejmowaly cale cialo nawet pupe czy stopy
Piekly mnie oczy i przelyk a jak flash mijal leciala mi woda z nosa
Dodam ze jadam syto i tresciwie do Tec
(03-11-2019, 19:19)nadziejka napisał(a): [ -> ]Ja też próbuje znaleźć jakąś zależność, najpierw wydawało mi się, że to kwestia pustego żołądka, jednak nie, więc już sama nie wiem [emoji3526] mój Mąż mówi, że może lepiej, że są flashe, to nie fisiuje, czylek działa, czy nie, bo coś się ze mną dzieje [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Tak tec lepiej przyjmowac z posiłkiem,wtedy mozna zmniejszyć skutki uboczne tak mi mówił lekarz ,ja częściej miewam flashe jesli zjem na pusty zoladek ale jak jem z posiłkiem to tez sie zdarza ze skóra mnie piecze i jestem czerwona, tez sie zastanawiałam .. biore juz 1,5 roku i juz sir przyzwyczaiłam że te flashe występują, wole to niz problemy żołądkowe( co często występuje u osób ktore biorą tec ) a te flashe to nie sa az tak złe i szybko mijająUśmiech
Dziś myłam głowę.Jestem przerażona.Wlosy jak po chemioterapii mi leciały.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11