Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orchi
#11
Pierwsza tabletka za mną.Po ponad godzinie poczułam mrowienie na czole.Wygladalam jak buraczek.Po ok 1,5 godz przeszło.Rano wzięłam helicid aby zminimalizować sk uboczne.Jestem pełna optymizmu.
Odpowiedz
#12
I oby tak dalej, flashe nie zawsze są takie mocneUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Biore Tecfiderę od 3 mc. Nie wiem dlaczego po kierwszej tabletce i pierwszym zaczerwienieniu wszyscy chcą to załągodzić i biorą kolejne tablety do żołądka.
Ja miałem zaczerwienienie tylko po pierwszej dawce - zauważalne. Od 3 mcy- zdarza sie lekkie uczucie ciepla i troche wypieków na twarzy ale to nie powód by od razu skupiać sie na skutkach ubocznych.
Poza tym fajnie czytać, że chorujesz od 2k7 i w sumie masz full sprawność ;-)
Odpowiedz
#14
(03-11-2019, 01:20)lukaszewski napisał(a): Biore Tecfiderę od 3 mc. Nie wiem dlaczego po kierwszej tabletce i pierwszym zaczerwienieniu wszyscy chcą to załągodzić i biorą kolejne tablety do żołądka.
Ja miałem zaczerwienienie tylko po pierwszej dawce - zauważalne. Od 3 mcy- zdarza sie lekkie uczucie ciepla i troche wypieków na twarzy ale to nie powód by od razu skupiać sie na skutkach ubocznych.
Poza tym fajnie czytać, że chorujesz od 2k7 i w sumie masz full sprawność ;-)
Mi też to nie przeszkadza.Bardziej bałam się o żołądek.Bo od razu mdleje gdy coś się z nim dzieje.Helicid daje radę.W sumie takie wypieki czasem sexi wyglądają.
Odpowiedz
#15
(02-11-2019, 18:25)hela napisał(a): I oby tak dalej, flashe nie zawsze są takie mocneUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ciekawa jestem od czego to zależy.Dzis flash się nie powtórzył.
Odpowiedz
#16
Ja też próbuje znaleźć jakąś zależność, najpierw wydawało mi się, że to kwestia pustego żołądka, jednak nie, więc już sama nie wiem [emoji3526] mój Mąż mówi, że może lepiej, że są flashe, to nie fisiuje, czylek działa, czy nie, bo coś się ze mną dzieje [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#17
(03-11-2019, 19:19)nadziejka napisał(a): Ja też próbuje znaleźć jakąś zależność, najpierw wydawało mi się, że to kwestia pustego żołądka, jednak nie, więc już sama nie wiem [emoji3526] mój Mąż mówi, że może lepiej, że są flashe, to nie fisiuje, czylek działa, czy nie, bo coś się ze mną dzieje [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka Haaa po czeczęści ma rację
Odpowiedz
#18
(03-11-2019, 19:19)nadziejka napisał(a): Ja też próbuje znaleźć jakąś zależność, najpierw wydawało mi się, że to kwestia pustego żołądka, jednak nie, więc już sama nie wiem [emoji3526] mój Mąż mówi, że może lepiej, że są flashe, to nie fisiuje, czylek działa, czy nie, bo coś się ze mną dzieje [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Ja milam flashe codziennie czasem dwa razy dziennie.
Biore Tec od konca maja 2018 wiec meczylam sie
Ale odkrylam ze jak nie jem warzyw do kanapek z rana zero flasha
 Najgorzej ogorek dzialal na flash
Nie jem od mc warzyw na sniadanie i jest ok
Czasem lekko szczypie skora ale rzadko
Warzywa w postaci surowej jem pare godzin po porannej Tec
Moj neuro stwierdzil ze u mnie dochodzilo do reakcji alergicznej
Nikt mu nidgy nie zglosil codziennych flashy i wplywu swiezych warzyw na flashe
Na kolacje jem salatki zazwyczaj a jak nie to tak czy siak sa warzywa i nie ma flasha
U mnie flashe obejmowaly cale cialo nawet pupe czy stopy
Piekly mnie oczy i przelyk a jak flash mijal leciala mi woda z nosa
Dodam ze jadam syto i tresciwie do Tec
Odpowiedz
#19
(03-11-2019, 19:19)nadziejka napisał(a): Ja też próbuje znaleźć jakąś zależność, najpierw wydawało mi się, że to kwestia pustego żołądka, jednak nie, więc już sama nie wiem [emoji3526] mój Mąż mówi, że może lepiej, że są flashe, to nie fisiuje, czylek działa, czy nie, bo coś się ze mną dzieje [emoji3526]

Wysłane z mojego JSN-L21 przy użyciu Tapatalka

Tak tec lepiej przyjmowac z posiłkiem,wtedy mozna zmniejszyć skutki uboczne tak mi mówił lekarz ,ja częściej miewam flashe jesli zjem na pusty zoladek ale jak jem z posiłkiem to tez sie zdarza ze skóra mnie piecze i jestem czerwona, tez sie zastanawiałam .. biore juz 1,5 roku i juz sir przyzwyczaiłam że te flashe występują, wole to niz problemy żołądkowe( co często występuje u osób ktore biorą tec ) a te flashe to nie sa az tak złe i szybko mijająUśmiech
Odpowiedz
#20
Dziś myłam głowę.Jestem przerażona.Wlosy jak po chemioterapii mi leciały.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości