Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Czy to SM?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kasia a u kogo się łączysz lub chociaż jakie miasto

Leczysz miało być:/
Ja jestem z Łodzi,a leczę się u p.doktór Zubiel.
Hej Agnieszka,co dalej u Ciebie?Masz już wyniki tych ostatnich badań?
Cześć dziewczyny

Mam - w panelu przeciwciał onkoneuronalnych nic nie stwierdzono - to dobra wiadomość. Zrobiłam też panel tarczycowy i tu jest już trochę gorzej... Poszłam na USG i wyszedł guz - idę do endokrynologa we wtorek.
Rezonanse umówione na marzec i czerwiec.
Wyszedł guz,czy guzek?Mnie na usg też wyszedł guzek,ale to ponoć nic nadzwyczajnego,bo dużo ludzi ma guzki.Dobrze,że w tym panelu przeciwciał onkoneuronalnych wszystko wyszło ok.
Guzek - a chyba 4 x 8 mm (nie pamiętam wymiarów)... Hypoechogenny, wyraźnie oddzielony od reszty tkanki - jutro mam wizytę u endokrynologa.
Miałam guzka podobnych wymiarów,tez hypoechogennego.Endokrynolog powiedział,że to nic poważnego.Daj znać co Ci jutro powie i nie martw się na zapas.
Hashimoto
Dostałam hormony i kontrola za 3 miesiące.
I mam się dostać na oddział szpitalny na leczenie boreliozy - takie zalecenie po przeglądnięciu wyników. A ponieważ Kraków uważa, że moje wyniki z borelki są "fałszywie dodatnie" (genialna diagnoza) i nie chce mnie leczyć to muszę szukać na Śląsku....
Cześć Uśmiechczy ma ktoś z was guz tarczycy i przy tym dostaje może solumedrol?
Czy solumedrol nie szkodzi na guz?
(20-12-2017, 16:25)Agnieszka napisał(a): [ -> ]Hashimoto
Dostałam hormony i kontrola za 3 miesiące.  
I mam się dostać na oddział szpitalny na leczenie boreliozy - takie zalecenie po przeglądnięciu wyników. A ponieważ Kraków uważa, że moje wyniki z borelki są "fałszywie dodatnie" (genialna diagnoza) i nie chce mnie leczyć to muszę szukać na Śląsku....

Zwariować można z tymi lekarzami.Wyniki borelki dodatnie,a mimo to uparcie twierdzą,że boreliozy nie ma.To po co w ogóle robić badania,skoro nawet jak ma się czarno na białym,to i tak dla nich jest  mało. Tak jak napisałaś,szukaj na śląsku,skoro w Krakowie tacy wszyscy "uczeni" są.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9