Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
Plaki rezonans - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Czy to stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-6.html)
+--- Dział: Czy moje objawy świadczą o stwardnieniu rozsianym? (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-17.html)
+--- Wątek: Plaki rezonans (/thread-2748.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Plaki rezonans - Danieloo - 15-12-2020

(15-12-2020, 09:55)Bubka napisał(a): Kurcze, Danieloo a może u Ciebie jest tylko jakieś napięcie? Patrahime też ciągle o tym pisała. Poczytaj jej wątki tak jak zasugerowała Olaa. Dlaczego Wy na siłę doszukujecie u siebie chorób?
Możliwe ze jest. Ale dziwne to co pisze Ola.. Objaw Lhermitta wywołuje odc szyjny a nie głowa i piersiowy..


RE: Plaki rezonans - Bubka - 15-12-2020

Może masz jakieś zwyrodnienie na szyjnym? nie wiem, lekarzem nie jestem. Na pewno bardziej bym brała do siebie opinie lekarz niż opinie osób na forum. Tutaj każdy ma jakiś objaw i każdy objaw jest inny.


RE: Plaki rezonans - Danieloo - 15-12-2020

Czy ktoś mi moxe polecić dobrego lekarza?


RE: Plaki rezonans - Olaa - 15-12-2020

(15-12-2020, 09:23)Danieloo napisał(a): Może to co ty masz to nie Lhermitte? Tylko jakieś napięcie?

Opieram sie na tym, co mowi moj lekarz na podstawie badania neurologicznego, wynikow mri i opisu moich odczuc fizycznych.
Nie mam pojecia czy to jednak jakies napiecie czy nie, nie znam sie.  Ale dociekac nie mam zamiaru, bo zupelnie jest mi to niepotrzebne.


RE: Plaki rezonans - Bubka - 15-12-2020

Doktor Gręda przyjmuje w przychodni w Jaworze. U mnie średni czas oczekiwania na wizytę kontrolną wynosił 3 miesiące.


RE: Plaki rezonans - Danieloo - 15-12-2020

(15-12-2020, 10:55)Olaa napisał(a):
(15-12-2020, 09:23)Danieloo napisał(a): Może to co ty masz to nie Lhermitte? Tylko jakieś napięcie?

Opieram sie na tym, co mowi moj lekarz na podstawie badania neurologicznego, wynikow mri i opisu moich odczuc fizycznych.
Nie mam pojecia czy to jednak jakies napiecie czy nie, nie znam sie.  Ale dociekac nie mam zamiaru, bo zupelnie jest mi to niepotrzebne.
I twoj lekarz mowi ze wywołuje ten objaw co?


RE: Plaki rezonans - Olaa - 15-12-2020

(15-12-2020, 11:57)Danieloo napisał(a):
(15-12-2020, 10:55)Olaa napisał(a):
(15-12-2020, 09:23)Danieloo napisał(a): Może to co ty masz to nie Lhermitte? Tylko jakieś napięcie?

Opieram sie na tym, co mowi moj lekarz na podstawie badania neurologicznego, wynikow mri i opisu moich odczuc fizycznych.
Nie mam pojecia czy to jednak jakies napiecie czy nie, nie znam sie.  Ale dociekac nie mam zamiaru, bo zupelnie jest mi to niepotrzebne.
I twoj lekarz mowi ze wywołuje ten objaw co?

Mowi, ze objaw jest wywolany przez stwardnienie rozsiane.

Ale przez ktora konkretnie z moich przelicznych zmian to juz nie wiem. Zreszta nie jest mi to potrzebne, bo dla mnie nic nie wnosi.


RE: Plaki rezonans - Danieloo - 15-12-2020

Rozumoem ze dla Ciebie nie
. Ale dls mnie mogłoby wnieść wszystko.


RE: Plaki rezonans - skrzat100 - 15-12-2020

(15-12-2020, 14:00)Danieloo napisał(a): Rozumoem ze dla Ciebie nie
. Ale dls mnie mogłoby wnieść wszystko.
Tylko co to za różnica, która zmiana daję taki objaw, skoro Ty nie masz ani jednej? Jasno wychodzi, że to co odczuwasz nie jest spowodowane zmiana demielinizacyjnymi.


RE: Plaki rezonans - JMonika79 - 15-12-2020

U mnie nie bylo tego objawu pomimo zmian w mózgu i w odcinku piersiowym. Dostalam rzut, zrobił sie glut w szyjnym i praktycznie odrazu mialam tego Lhermitte'a więc u mnie ta teoria sie sprawdza.

Ale, tak jak zauważa Skrzat, Ty nie masz zmian i sila rzeczy nie mozesz miec stwardnienia rozsianego. Zresztą potwierdziło Ci to 3 lekarzy i komplet badań.