Forum Chorych na stwardnienie rozsiane
wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - Wersja do druku

+- Forum Chorych na stwardnienie rozsiane (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-8.html)
+--- Dział: Porozmawiajmy - nie tylko o SM (https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/forum-54.html)
+--- Wątek: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje (/thread-9069.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - basiapolk@wp.pl - 06-06-2023

Cześć  Uśmiech
Może macie jakąś siłę ,wiedzę,chęci żeby założyć jakieś inne nowe forum gdzie będzie ład.
Tutaj na ciągłe przebijanie się przez pimirę ,dalpochę czy jak im tam brak już sił a nic się w tej kwesti nie zmienia.
Może koś? Uśmiech


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - basiapolk@wp.pl - 06-06-2023

(06-06-2023, 10:45)e-smka napisał(a): Tu o tym pisaliśmy:
https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/thread-3523-post-52025.html#pid52025

Tak jak gdzieś dotarłam to przeczytałam ale z tego co rozumiem chodzi o zmianę medoratora.Jestem za na 1000%.
Tylko z tego co rozumiem obecni medoratorzy swoich stołków nie chcą oddać.
Czyli wracamy do punktu wyjścia.
Mi chodziło o utworzenie innego nowego forum .Może to byłoby jakieś wyjście.Skoro nic nie przynosi efektów a wypowiedzi moderatorów wręcz odpychają od tego forum.Ja niestety nie znam się na tym zakładaniu forum i zdrowie nie pozwala.
Pewnie są osoby które są ogarnięte w tym temacie i by podołały wnioskuję z tego co piszecie,że takie osoby tutaj są.Tylko czy chcą?
Obecni moderatorzy powinni zostać sami na tym forum.Może to by dało do myślenia.
Bo już nie wiem co o tym myśleć.
Mam problemy ze wzrokiem z pisaniem a przedzierać się przez tyle stron w poszukiwaniu czy ktoś coś napisał z naszej paczki to nie na moje siły już.

(06-06-2023, 10:45)e-smka napisał(a): Tu o tym pisaliśmy:
https://www.stwardnienierozsiane.info/forum/thread-3523-post-52025.html#pid52025

Po wypowiedziach medoratorów odczuwam ,że nie jesteśmy tutaj mile widziani ale to tylko moje zdanie.


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - yasmina - 06-06-2023

Napisałam już kilka wiadomości do modów, zaproponowałam, że się tym zajmę, Fruu także, napisałam do admina - zero odpowiedzi. Też myślałam, żeby założyć nowe forum, ale musiałabym zasięgnąć gdzieś info, bo nie znam się nad tym. A co do moderatorów...pewnie nawet nie zauważą, ze nas nie ma.


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - fruu - 06-06-2023

Moderatorzy z jakiegoś powodu na razie nie chcą tym się zająć. Ot, brak czasu, chęci czy pomysłu. Chyba dla zdrowia powinnaś zrobić sobie przerwę w lekturze tego forum i tyle. Za jakiś czas wróci tu normalność. Jest nawet szansa, że przynajmniej stali bywalcy również wrócą.


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - basiapolk@wp.pl - 06-06-2023

(06-06-2023, 11:43)fruu napisał(a): Moderatorzy z jakiegoś powodu na razie nie chcą tym się zająć. Ot, brak czasu, chęci czy pomysłu. Chyba dla zdrowia powinnaś zrobić sobie przerwę w lekturze tego forum i tyle. Za jakiś czas wróci tu normalność. Jest nawet szansa, że przynajmniej stali bywalcy również wrócą.

tak jak czytałam proponujecie na moderatorów fruu i jasminkę.Jestem za.Tylko nie wiem czy Was tam dopuszczą.
To ,że medoratorzy mają inne sprawy swoje życie  są chorzy rozumiem i czytałam ich usprawiedliwienia i prośby o cierpliwość  i czekałam nic nie pisałam ale ile można .
Ja wiem ,że nie podołam to się nie pcham na siłę na takie funkcje.Wstyd by mi było obejmować funkcję na siłę  której nie mogę podołać .
Oddałabym pałeczkę komuś innemu i jeszcze bym podziękowała.

(06-06-2023, 11:41)yasmina napisał(a): Napisałam już kilka wiadomości do modów, zaproponowałam, że się tym zajmę, Fruu także, napisałam do admina - zero odpowiedzi. Też myślałam, żeby założyć nowe forum, ale musiałabym zasięgnąć gdzieś info, bo nie znam się nad tym. A co do moderatorów...pewnie nawet nie zauważą, ze nas nie ma.

Masz rację Uśmiechbo tutaj nie ma znaczenia czy pisze fruu czy dalpocha Uśmiech


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - Bubka - 06-06-2023

Ciężka sprawa z tym naszym forum, ale z drugiej strony tutaj jest tak dużo różnych informacji, że szkoda byłoby mi opuścić forum. Mam nadzieję, że w końcu ktoś się za to weźmie.

Też dostałam propozycje, ale odmówiła. Jestem zielona w takich sprawach i nie będę się na siłę pchała, ale za to poleciłam Yasmine :*


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - yasmina - 06-06-2023

Dziękuję Bubka. Przed chwilą napisałam znowu, może trochę mniej elegancko. Najbardziej rozśmieszyło mnie, że szukają odpowiedzialnych ludzi...


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - basiapolk@wp.pl - 06-06-2023

(06-06-2023, 13:33)yasmina napisał(a): Dziękuję Bubka. Przed chwilą napisałam znowu, może trochę mniej elegancko. Najbardziej rozśmieszyło mnie, że szukają odpowiedzialnych ludzi...

Ja gdzieś czytałam wyjaśnienia medoratorów,że są tutaj charytatywnie.No miło z ich strony  ale takie obowiązki wykonuje się z serca czy z ktoś przymusza do tego,może za karę ?bo nie rozumiem.


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - Akinom - 06-06-2023

(06-06-2023, 13:33)yasmina napisał(a): Dziękuję Bubka. Przed chwilą napisałam znowu, może trochę mniej elegancko. Najbardziej rozśmieszyło mnie, że szukają odpowiedzialnych ludzi...

Yasmina, na pierwszy rzut oka wygladasz na odpowiedzialną.


RE: wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje - fruu - 06-06-2023

(06-06-2023, 14:39)Akinom napisał(a):
(06-06-2023, 13:33)yasmina napisał(a): Dziękuję Bubka. Przed chwilą napisałam znowu, może trochę mniej elegancko. Najbardziej rozśmieszyło mnie, że szukają odpowiedzialnych ludzi...

Yasmina, na pierwszy rzut oka wygladasz na odpowiedzialną.

Na drugi rzut chyba również :-D