Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator
#21
W takim razie czekam na telefon i mam nadzieję, że będziecie spokojniejsze podczas wyjazdów.
Odpowiedz
#22
Mam nadzieję, że zadzwonią do ciebie yasmina. Podczas ostatniego poszukiwania pomocy moderatorskiej mieli napisać do mnie, też w przyszłym tygodniu. I tak jakoś im się zeszło :-D A robi się co raz gorzej :-(
Odpowiedz
#23
(29-05-2023, 22:15)fruu napisał(a): Mam nadzieję, że zadzwonią do ciebie yasmina. Podczas ostatniego poszukiwania pomocy moderatorskiej mieli napisać do mnie, też w przyszłym tygodniu. I tak jakoś im się zeszło :-D A robi się co raz gorzej :-(
Myślę, że najwyższa pora, żeby ktoś poważnie się tym zajął, bo za chwilę nas tu nie będzie. A szkoda by było, bo ja np. bardzo lubię tu zaglądać, pisać i pewnie wszyscy tak mamy. To forum jest, jak drugi dom, a żadnego domu się nie burzy. Może trochę ostro, ale nie uznaję pracy na pół gwizdka i szczerze mówiąc mam dość tego bałaganu. Przecież muszą być jakieś zabezpieczenia przed robotami. Ale tym się trzeba zająć.
Razem z Fruu/sorry, że piszę w Twoim imieniu Uśmiech / chcemy tylko pomóc, bo po prostu po ludzku zależy nam wszystkim.
Odpowiedz
#24
Moderatorzy... litości :-(
Odpowiedz
#25
Kpina to jest, moderatorzy mogą nawijać makaron na uszy ile chcą, że czasu nie mają, że obowiązki, że to i że sro, prawda jest taka, że braki w kontroli nad forum są widoczne już od dawna, wtedy tez były przeprosiny, postanowienia poprawy i wykręty, nic wiecej w tej kwestii sie nie zmieniło. Dobrymi chęciami to piekło jest wybrukowane mówią. Cos co się zadomowiło tu na forum naklepało 2500 wątków w przeciągu 5 dni, plus inne dziwne wątki z doopy wzięte. Oznacza to, że nikt nie pofatygował się zajrzeć na forum pomimo świadomości, że od jakiegoś czasu forum zalewane jest SPAMem.

Ja rozumiem, full time job, dzieci, obowiązki domowe, MS i tysiące innych powinnosci plus czas na odpoczynek, ale skoro nie dajecie rady ogarnąć forum, dlaczego nawet nie próbujecie zapanować nad tym przyjmując chętnych do pomocy ( Yasmina, Fruu) ???!!!

Ps/ proszę nie pisać już tych samych odpowiedzi na zarzuty, jesli nic nie zamierzacie zmienic to proszę o usunięcie mojego profilu wraz w wszelikimi moimi postami z forum.
pozdrawiam
Odpowiedz
#26
Napisałam trzecią prywatną wiadomość, ale najwyraźniej mają to gdzieś. Mam dość i tylko obawiam się, żeby nikt nie wszedł nam na skrzynkę mailową i nie narobił problemów. I mam taką samą prośbę do obecnych pseudo moderatorów - przestańcie w kółko pisać, że się tym zajmiecie bo tego nie robicie, a napisanie do Benity cytuję "Nie zmuszamy nikogo do bycia na forum" to działanie niegodne moderatora, bo jesteście od tego, żeby zachęcać ludzi do pisania. Nie dajecie rady - oddajcie moderowanie, bo najwyraźniej Wam nie zależy, ale nam bardzo. Kto jest Waszymi przełożonymi? Może tam znajdziemy zrozumienie i pomoc.
Odpowiedz
#27
Napisałam mail do administratora forum, choć nie wiem kto to jest. Może to coś pomoże.
Odpowiedz
#28
Nie rozumiem jak dla was może być ważne skoro piszesz że nikogo nie zmuszacie żeby tu był..... zastanowić się należy zanim się ktoś podpisze takim stwierdzeniem a chełpi się pracą charytatywną.....
Odpowiedz
#29
Benitko, nie mają się czym chwalić, wszyscy moderatorzy pracują charytatywnie. Kiedyś miałam taką sytuację, że będąc modką na bardzo "intensywnym" forum, gdzie nawet trzy osoby pilnowały i jeszcze dzieliłyśmy się działami, gdzie trzeba natychmiast reagować, banować piszących, musiałam zrezygnować ze względu na brak czasu. To co się dzieje tutaj to brak odpowiedzialności, nawet jak jest charytatywna praca.
Odpowiedz
#30
E tam, przecież moderatownia napisala, ze do końca miesiąca uporządkują forum  Szczerbol no trzeba tylko poczekać do któregoś końca miesiąca    xD Diabeł  Język haha
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości