Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
postacie SM
#41
Shazza dużo to zmienia, wszyscy tu coś o sobie wiemy, i dzielimy się doświadczeniami, każdy chętnie przeczyta o tym jak zdiagnozowali Ci postać PP, ponieważ jest to postać rzadka. Nie bierz tego do siebie, dopytujemy się bo ciekawi jesteśmy, i nic ponadto. Sam też zadajesz różne pytania, bo chcesz żeby ktoś się podzielił doświadczeniem lub opinią, więc nie powinno Cię dziwić że oczekujemy tego samego. Nikt z nas nie robi tajemnicy z tego jak zaczął chorować, jak go zdiagnozowali i jak sobie radzi, czy jak przebiega leczenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#42
(12-09-2018, 19:07)shazza napisał(a): A co to zmienia?Mam PP i to powinno wystarczyć.Aha i mój ulubiony kolor to zgniła zieleń.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

A tak wogóle to jestem niegrzeczny

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

A tak wogóle to jestem niegrzeczny

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Ja tez lubie zieleń, zgniła i wszystkie jej odcienie. Jestem teraz znow ruda a rudym pasuje zielony.Zmienia to tylko tyle ze my ci zadajemy pytania a ty je olewasz. A sam zadajesz pytania innym a oni cie nie olewaja. Tyle. Poza tym ja jestem wścibska i doszukuje sie teorii spiskowych.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A tak ogólnie to w profilu jako płeć zaznaczyłeś kobieta i nick tez no cóż- oczywisty. Wiec jesteś facet czy kobieta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#43
Może miało być Conchita a nie Shazza? Wtedy trochę płeć by rozjasniło.
Odpowiedz
#44
Nie chodzi o to żeby tu pisać nie wiadomo jak osobiste rzeczy ale ja nie czuje się komfortowo jak ktoś ciagle unika odpowiedzi na te same pytania. O shazzy płeć juz ktoś wcześniej pytał- zero odp.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#45
Ze spokojem -- fajnie, że są wrzucane artykuły, zawsze się ceni! Oczko
Odpowiedz
#46
https://www.tvp.info/31109966/polacy-pok...czy-50-lat

Tu jest parę fajnych rzeczy o mnie.Czytajcie ze spokojemUśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#47
(12-09-2018, 22:54)shazza napisał(a): https://www.tvp.info/31109966/polacy-pok...czy-50-lat

Tu jest parę fajnych rzeczy o mnie.Czytajcie ze spokojemUśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Jesteś dwubiegunowy? [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#48
Nadal nie odpowiadasz na pytania, tylko zbywasz nas marnej jakości żartem. Trochę szkoda czasu na takie dyskusje.
Odpowiedz
#49
Lubię dobrą książkę i horrory...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#50
(13-09-2018, 09:33)shazza napisał(a): Lubię dobrą książkę i horrory...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


To nie jest śmieszne. Skoro uważasz ze nie zasługujemy na to żebyś nam opowiedział coś o sobie i o tym czy masz postawiona diagnozę czy nie, jakie badania miałeś robione to nie licz na to, ze będziemy podchodzić do twojej osoby z powaga czy szacunkiem. Zadajemy Ci pytania a ty nas olewasz. A teraz wręcz pokazujesz nam ze masz nas w dupie. Będziesz zadawać pytania to bede ci wkleić przepisy na ciasto marchewkowe. Albo pisać coś bez sensu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości