Ankieta: Czy Twoim zdaniem na forum powinna być możliwość publikowania linków do zbiórek funduszy na leczenie?
Nie, powinien być absolutny zakaz
6.67%
1 6.67%
Wszyscy powinni mieć możliwość publikowania informacji o zbiórkach (bez ograniczeń)
6.67%
1 6.67%
Jedynie stali użytkownicy (staż min. 1 rok) powinni mieć prawo do publikowania informacji o swoich zbiórkach na leczenie
33.33%
5 33.33%
Każda sytuacja powinna być indywidualnie rozpatrywana przez administrację forum
53.33%
8 53.33%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wasza opinia] Zbiórki pieniędzy na leczenie
#5
(22-08-2018, 08:08)Anka napisał(a):
(21-08-2018, 22:39)Joanna napisał(a): hela bacznie przyglądamy się tej sytuacji  z Basia i juz poczynilysmy pewne kroki. Wszystko w swoim czasie.

Bardzo prosze o usunięcie konta pani Beaty! Nie ukrywam ze doszlo do zastrzaszania nas odpowiedzialnością karna z jej strony. Jestem wykonczona tym co ta Pani wypisuje. Jestem zla dlatego bo ja jej pomoglam i przelałam pieniadze a Pani Beata nada stara sie na nas cos wymusić. To jest nienormalne. Bardzo prosze o usunięcie jej profilu. Owszem jest szansa ze zalozy nowy ale ja serio czuje sie  urazona ta sytuacja

Aniu pracujemy nad tą sprawą. Na pewno nie pozwolimy na to aby ktoś Nas zastraszal ale musimy to do końca wyjaśnić.  Cierpliwości.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Sugestie nt. działania forum - co i jak ulepszyć - przez Joanna - 22-08-2018, 11:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości