Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OGROMNA prośba!! Czy to SM? ;(
#6
(04-02-2020, 06:14)Anka napisał(a): Do postawienia diagnozy sm potrzeba jeszcze wykluczyc borelioze i pobrac plyn mozgowo- rdzeniowy
Jak nie masz w glowie zmian to watpliwe zeby to bylo sm
Jeszcze zmiany moga byc przy sm w odcinku szyjnym i piersiowym
Dziękuję za odpowiedź. Masz rację. Czy w przypadku problemów z nogami zmiany mogą być również w odcinku szyjnym i piersiowym?
Dziękuję za słowa otuchy.

(04-02-2020, 09:39)hela napisał(a): Gratulacje, widzę że diagnozowanie się samemu i wbijanie sobie choroby do głowy dobrze Ci idzie. Dlaczego uparcie twierdzisz że to sm i nie posłuchasz lekarza? Może masz coś z kręgosłupem i nie leczona wada się tylko pogłębia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przepraszam, faktycznie spanikowałam Smutny ale od września do stycznia zapomniałam o tym, że coś może mi dolegać. Ignorowałam mrowienie stopy. Teraz niestety negatywne myśli wróciły.

(04-02-2020, 10:44)agica napisał(a): hej, może faktycznie problem tkwi w kręgosłupie, skoro objawy tylko w nogach?

Też tak podejrzewałam. Miałam nadzieję, że rezonans odcinka lędźwiowego coś rozstrzygnie, niestety nie...

(04-02-2020, 11:13)belanna napisał(a): Jeśli nie masz zmian w mózgu, to możesz spokojnie przyjąć, że nie masz SM. Objawy, o których piszesz, może dawać wiele różnych schorzeń. Neurolog miał rację, że niepotrzebnie wmawiasz sobie akurat SM. Proponuję zacząć od wzięcia czegoś na uspokojenie, a potem szukać prawdziwej przyczyny Twoich objawów i założyć, że nie mają one nic wspólnego z SM.
Bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź :* Może faktycznie jestem za bardzo spanikowana, ale ja już mam inne bardzo poważne problemy zdrowotne (niezwiązane z aktualnymi dolegliwościami) i nie wiem co bym zrobiła, gdyby doszła do tego kolejna poważna choroba ;(
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
OGROMNA prośba!! Czy to SM? ;( - przez bety - 04-02-2020, 03:04
RE: OGROMNA prośba!! Czy to SM? ;( - przez Anka - 04-02-2020, 06:14
RE: OGROMNA prośba!! Czy to SM? ;( - przez bety - 04-02-2020, 23:50
OGROMNA prośba!! Czy to SM? ;( - przez hela - 04-02-2020, 09:39
RE: OGROMNA prośba!! Czy to SM? ;( - przez agica - 04-02-2020, 10:44
RE: OGROMNA prośba!! Czy to SM? ;( - przez belanna - 04-02-2020, 11:13
OGROMNA prośba!! Czy to SM? ;( - przez hela - 05-02-2020, 06:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości