Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czynniki modulujące proces rehabilitacji u osób z uszkodzeniem OUN
#1
Piszę pracę magisterską o czynnikach, które mają wpływ na przebieg rehabilitacji u osób z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego. Jeśli jesteś osobą, która przeszła udar, choruje na Parkinsona, Stwardnienie Rozsiane bądź inne choroby OUN to byłabym bardzo wdzięczna za udzielenie anonimowej odpowiedzi.
Żeby ruszyć do przodu z pracą potrzebuję jeszcze tylko 20 przesłanych kwestionariuszy, bardzo proszę o pomoc!
Z góry dziękuję za poświęcony czas i wszystkie udzielone odpowiedzi!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQ...CTHx-VdGcY
Odpowiedz
#2
Zrobione
Odpowiedz
#3
Zrobiłam
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#4
Tylko dla osób korzystających z rehabilitacji?
Odpowiedz
#5
Lusia, pytania są tak sformułowane, że odpowiesz nawet, jak nie chodzisz na rehabilitację, podobnie jak ja.
Odpowiedz
#6
No właśnie że nie Yasmina, bo tez utknęłam na tej rehabilitacji i odpuscilam wypełnianie tej ankiety, jaki sens jesli nie mam mowic prawdy. Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Ja też właśnie doszłam do rehabilitacji i na tym skończyłam ankietę.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#8
Pytania o rehabilitację też sa trochę źle zadane, bo tak na prawdę nie ma tej rehabilitacji caly czas tylko jak dobrze pójdzie to dwa razy w roku. Moze źle Odczytałam intencje autora, nie wiem. Generalnie ankieta jest zrobiona solidnie.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#9
W sprawie rehabilitacji odpowiedziałam, tak jak było. Przecież nie trzeba podawać szczegółowo. Po 2 rzucie 3 lata temu poszłam na rehabilitację i tak napisałam, a później kontynuowałam sama w domu. W pytaniach jest jeszcze podpunkt Inne - tam można uzupełnić info.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości