Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego
#1
Wypełnialiście już ankietę przygotowaną przez Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego? Jeśli nie, gorąco Was do tego zachęcam. 

W ostatnim czasie wiele się zmieniło w dostępie do leczenia stwardnienia rozsianego w Polsce. Szczególnie ważne zmiany dotyczyły wprowadzenia do programu lekowego terapii wysokoskutecznych. Obecnie, osoby z SM mogą korzystać z kilkunastu terapii w około 130 ośrodkach w całym kraju. Nie oznacza to jednak, że wszystko jest tak, jak powinno, bo wiele jeszcze musi się zadziać, aby dostęp do diagnostyki i leczenia był jak najlepszy. 

W związku z tym Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego chciałoby poznać Wasze opinie na temat leczenia choroby. 

- Leczycie się w Polsce (w programie lekowym, badaniu klinicznym, a może samodzielnie wykupujecie preparaty)? Weźcie udział w ankiecie, w której pytania dotyczą m.in. Waszych wrażeń dotyczących leczenia. 
- Macie SM i nie leczycie się? Możecie również wziąć udział w badaniu i podawać Wasze motywy. 

Zachęcam do udziału w ankiecie oraz przekazania tej prośby kolejnym osobom. 

Link do ankiety: https://cawi.epanel.pl/PTSR_leczenieSMwPolsce.pg
Odpowiedz
#2
Wypełniłem, ale mam uwagę (napisałem ją też w ostatnim punkcie ankiety): jest pytanie "kiedy rozpocząłem leczenie obecnie przyjmowanym lekiem" i nie można tam wybrać roku 2024.
Odpowiedz
#3
Dziękuję za uwagę, przekażę ją do autorów ankiety.
Odpowiedz
#4
Zrobione
Odpowiedz
#5
Z mojej strony też poszło
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości