Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święto
#21
Dużo zdrowia.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#22
Co jak co ale zdrowia Ci u nas pod dostatkiem Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
Oprócz sm to raczej zdrowi jesteśmyUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jeszcze możemy świętować Światowy Dzień bez Stanika, też jest dzisiajOczko
Odpowiedz
#24
A propos naszego wczorajszego święta w artykule na gazecie wyborczej natknęłam się na taki cytat:

"Do programów leczenia nie kwalifikują się także osoby, które ukończyły 40 rok życia, nawet wtedy, gdy dotychczasowa terapia była skuteczna.
Więcej: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7...arium.html"

Czy ktoś się z tym spotkał? To brzmi jak kompletny absurd i nie widzę nigdzie w kryteriach takiego limitu wiekowego. Jakaś kaczka dziennikarska?
Odpowiedz
#25
Bzdury jakieś w tym artykule


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#26
Coś mi się to nie podoba Oczko
Odpowiedz
#27
Limity wiekowke to na szczycie już przeszłość. Ja się zakwalifikowalam w wieku 42 lat. Tyle, że z założenia to za późno, bo mój staz z SM wynosił 19 lat. Niby ostatni dzwonek, a moim zdaniem niestety już dawno po dzwonku. Tec nie działa, jest coraz gorzej i czekam na wynik rezonansu. Może się zalapie na jakiś lek 2 rzutu. Zobaczymy. Szkoda że w ramach programu robią tylko MRI glowy. Wg mnie to bardziej rdzeń. Już się umówiłam z moją panią doktor na skierowanie, jak lokalny szpital podpisze szczęśliwie kontrakt z NFZ, ale szybciej niż w lipcu to nie nastąpi.
Odpowiedz
#28
(31-05-2018, 19:00)Akinom napisał(a): Limity wiekowke to na szczycie już przeszłość. Ja się zakwalifikowalam w wieku 42 lat. Tyle, że z założenia to za późno, bo mój staz z SM wynosił 19 lat. Niby ostatni dzwonek, a moim zdaniem niestety już dawno po dzwonku. Tec nie działa, jest coraz gorzej i czekam na wynik rezonansu. Może się zalapie na jakiś lek 2 rzutu. Zobaczymy. Szkoda że w ramach programu robią tylko MRI glowy. Wg mnie to bardziej rdzeń. Już się umówiłam z moją panią doktor na skierowanie, jak lokalny szpital podpisze szczęśliwie kontrakt z NFZ, ale szybciej niż w lipcu to nie nastąpi.

Dlaczegp tylko MRI głowy? To jak ja miałam przed właczeniem głowy, odcinka szyjnego i piersioweho to teraz po roku tylko głowy zrobią? 3 mam kciuki żeby ułożyło się po Twojej myśli
Odpowiedz
#29
Pytałam gościa, który robi MRI i powiedział, że do programu tylko głową są zainteresowani. Rok temu też była tylko głowa.

Kręgosłup dostałam od mojej lekarki.
Odpowiedz
#30
Anka niestety tylko głowa a ja np mam więcej zmian w szyjny i rdzeniu, ale na szczęście żadnych objawów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości