Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej
#31
********************************************************************************
Ja kupuję taki, w sklepie medycyny naturalnej u siebie w mieście bo musi być cały czas w lodówce i dlatego nie chcę z Internetu zamawiać. Po 4kropelki na czczo pod język. Mały i drogi ale co zrobić Smutny kupiłam w maju 40g bo taniej wychodzi w przeliczeniu niż 10g i jeszcze sporo mam
Joanna napisał 08-08-2018, 20:26:
Zakaz reklam  na  forum 
Odpowiedz
#32
999 zl za 30% !!!!
Odpowiedz
#33
No właśnie masakra dla mnie i tak 250 to dużo ale na kilka miesięcy jakoś daję radę. Z shoppingu zostały mi już tylko takie szaleństwa Oczko
Odpowiedz
#34
Drogo, ja próbowałam 5%, ale nie jestem przekonana czy jakoś super działał, może stężenie za małe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#35
Sorki za reklamę, tak akurat znalazłam link Oczko
Odpowiedz
#36
Dziewczyny wzięłam leki na noc i znów skurcze w nogach ustapily , drętwienie itd Oczko chyba cos jest na rzeczyOczko
Odpowiedz
#37
Spokojnie, jak najmniej nerwów ;)
Odpowiedz
#38
(08-08-2018, 20:37)Pati21 napisał(a): Dziewczyny wzięłam leki na noc i znów skurcze w nogach ustapily , drętwienie itd Oczko chyba cos jest na rzeczyOczko


Skorzystaj z pomocy psychologa, może jak z kimś tak szczerze porozmawiasz o swoich obawach przestaniesz się martwić, i wszystko wróci do normy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#39
Chyba masz rację, te leki max miesiąc bo uzależniają, tak mega sie po nich czuje i ten luz w nogach w głowie zero jakichkolwiek objawów.. mija pol godzinki a ja jak nowo narodzona.. pomyślę nad psychiatra
Odpowiedz
#40
Pomyśl, taka pomoc może się przydaćUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości