Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagwozdka
#11
Jak taki straszny ból to może lepiej iść na sor Smutny
Odpowiedz
#12
Już te sory przerabialem, zarobią mi Rtg szyi, morfologię, ewentualnie tomografię (na którą się już nie zgadzam bo ile można być naswietlanym) i powiedzą że pewnie od kręgosłupa i do domu Uśmiech
Odpowiedz
#13
(27-11-2018, 19:30)Qiu napisał(a): Już te sory przerabialem, zarobią mi Rtg szyi, morfologię, ewentualnie tomografię (na którą się już nie zgadzam bo ile można być naswietlanym) i powiedzą że pewnie od kręgosłupa i do domu Uśmiech
niestety wiem coś o tym nasze nfz niestety jest dość specyficzne, być może wynika to z braku kadry lekarskiej, gdzie jeden lekarz musi być na oddziale i na sorze jednocześnie i to przez 12h. Ja tak trafiłam i były dwie kolejki, w jednej osoby które przyszły jakieś 20 osób i druga kolejka dla osób przywiezionych przez pogotowie... Niestety to nie żart. Fakt miałam zawroty głowy ale dopiero kiedy zarzucało mnie pod drzwiami moment i trafiłam do izby bez kolejki i wzbudziłam zainteresowanie, widocznie czasem inaczej się nie da Smutny
Odpowiedz
#14
(27-11-2018, 19:30)Qiu napisał(a): Już te sory przerabialem, zarobią mi Rtg szyi, morfologię, ewentualnie tomografię (na którą się już nie zgadzam bo ile można być naswietlanym) i powiedzą że pewnie od kręgosłupa i do domu Uśmiech

A byłeś na sor w szpitalu bielańskim? Polecam. Mi bardzo pomogli. Diagnoza w dwa dni. Leczenie po 4 tygodniach. Naczekasz się w kolejce ale warto. Dobrze mieć skierowanie do szpitala lub neurologa.

A tym bardziej ze masz nowe objawy to powinieneś pojechać. Maja super neurologów i bez diagnozy raczej nie puszczają. Jeśli nie Masz skierowania to najwyżej poczekasz ciut dłużej bo najpierw internista.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości