Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wzmocnienie włosów
#1
Hejka,
ja z takim problemikiem małym, zapewne głównie do Pań. Bo jak powszechnie wiadomo Panowie (podobno) o siebie dbać nie chcą :-D 

Mam problem ze słabymi włosami. Są tak cienkie, że nie ma nawet mowy o dzieleniu ich na czworo. Ba, nawet na pół się nie da. Macie może jakieś sposoby sprawdzone na ich wzmocnienie?
Odpowiedz
#2
fruu z mojej strony polecam wcierkę firmy Anwen 'Grow Me Tender' - bardzo łatwa w aplikacji (pobudza wzrost włosów i hamuje wypadanie). Nigdy nie byłam zwolennikiem takich preparatów, ale ta jest super. Można ją kupić w Hebe i Rossmanie.

Z tabletek brałam Priorin i Ha-Pantoten optimum i obydwa bardzo pomogły więc też polecam Uśmiech
Odpowiedz
#3
Byłam ostatnio u fryzjera i był temat wcierek. Kobieta bardzo sobie je chwaliła.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#4
No dobra, spróbuję tego Vitapil. Akurat mi włosy mogą rosnąć wszędzie, więc nie mam się co przejmować :-D Z wcierką gorzej, bo samemu ciężko a Sylwia 11km ode mnie. Choć może jakieś tematyczne rendez vous będę organizował i wtedy... :-D
Odpowiedz
#5
Sama przez wiele lat sądziłam, ze mam brzydkie cienkie i słabe włosy. Okazało sie, ze są wynikiem nieodpowiedniej pielęgnacji. Co mi pomogło: olejowanie, dobranie odpowiednich kosmetyków/
Tobie jako mężczyźnie polecam szczególnie
stosowanie wcierek do skóry głowy, które pobudzają cebulki do wzrostu
zdrową dietę
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości