Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hej, podejrzewam u siebie sm
#31
Lekarze bez wyników to mogą mówić jak wróżka. Chociaż czasem nawet wynik źle odczytują. Trzeba zrobić mri i punkcję dla rozwiania sm
Odpowiedz
#32
Boje się tez punkcji.. czy badanie jest w pełni bezpieczne?
Odpowiedz
#33
(22-11-2019, 21:25)Agata05 napisał(a): Boje się tez punkcji.. czy badanie jest w pełni bezpieczne?

Kazdy ma inne wspomnienia po punkcji.
Ja musialam lezec pare godzin po i nie podnosic glowy.
Bol glowy pozniej mnie dopadl
Samo badanie malo przyjemne dla mnie bylo
Ale to nie ma sie co nastawiac z gory ze zle je zniesiesz
Psychika duzo tu robi
Nastawisz sie na bol to bedzie bolec plis niepotrzebny stres przed punkcja
Odpowiedz
#34
Ja dostałam relanium przed punkcją i było oki, byłam rozluźniona, później leżałam płasko kilka godzin i było dobrze
Odpowiedz
#35
Tak jak Anka pisała różne doświadczenia tu wszyscy opisywali... Ja akurat jeśli chodzi o samą punkcje to nie mogę nic złego powiedzieć choć bałam się strasznie. Trwało to dosłownie chwilę i praktycznie nie bolało. Bardziej mnie pobieranie krwi boli i czasami trwa dłużej niż ta punkcja trwała... Tylko ból głowy później był straszny pomimo tego że leżałam wiele godzin...
Odpowiedz
#36
Dziękuje za odpowiedzi. Myślicie, ze są szanse, ze rezonans jednak wyjdzie czysty? Czy jestem już na straconej pozycji... widzę wszystko w czarnych barwach
Odpowiedz
#37
Pytanie jak się czujesz i jakie miałaś do tej pory objawy. Mnie nie uspokoił czysty mri, bo się okropnie czułam i wiedziałam że coś mi jest
Odpowiedz
#38
Poza tym okiem czuje sie świetnie, nie mam żadnych innych dziwnych objawów. Jak pisałam na początku kilka lat temu miałam prąd wzdłuż kręgosłupa gdy zgięła głowę + w 2016 już raz mnie bolało oko. Poza tym żadnych innych objawów.
Chociaż ostatnio miałam czasami wrażenie jakby mrowila mnie głowa lub twarz.. ale nie wiem czy sobie troche nie wkręciłam już z przez to wszystko
Odpowiedz
#39
(22-11-2019, 23:21)Agata05 napisał(a): Dziękuje za odpowiedzi. Myślicie, ze są szanse, ze rezonans jednak wyjdzie czysty? Czy jestem już na straconej pozycji... widzę wszystko w czarnych barwach

Nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie i nie ma sensu zgadywać, tylko trzeba zrobić badanie i zobaczyć jaki jest wynik.
Odpowiedz
#40
Czekaj na badanie i opis
Pamietaj ze skas sie te objawy biora i trzeba ustalic skad
Jak nie sm to draz temat czemu tak masz
Jak sm jestesmy tu, nie jestes sama
Czy sm to koniec czy nie koniec swiata to juz kazdy inaczej na to patrzy
Ja mam diagnoze od po ad 2 lat
Wczeaniej cis sie dzialo ale nic powaznego i w sumie nie robilam z tego wielkiego halo
Chodze, skacze, gunkcjonuje normalnie
Mam od czasu do czasu jakies objawy sm
Mam gorsze dni itp
Ale zyjemy w takich czasach ze kazdy na cos choruje nie kazdy o tym wie
Narazie to zajmij sie czyms
Wymysl sobie zadanie i nie mysl za duzo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości