Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o orzeczenie
Byłam 1 kwietnia na komisji. Wyglądało to tak, że musiałam wejść do jednego pokoju gdzie siedziała jedna pani, która wypytała mnie o wykształcenie i pracę. Nie wiem w sumie po co, bo we wniosku były o to pytania. Później drugi pokój a tam jeden pan lekarz, który o nic mnie nie pytał tylko kazał zdjąć BUCIKI, położyć się na leżance, PALUSZKIEM dotknąć NOSKA, piętą w KOLANKO... itd. podstawowe badanie podczas którego zwracał się do mnie jak do przedszkolaka Oczko i skoro w tym pierwszym pokoju już byłam, to już wszystko, do widzenia. Dzisiaj odebrałam orzeczenie i dostałam umiarkowany na 2 lata. Spodziewałam się lekkiego ale nie narzekam Oczko
Odpowiedz
To dobrze, zawsze to się coś należy Uśmiech
Odpowiedz
Zawsze umiarkowany lepszy niż lekki, Też mam.
Odpowiedz
(10-04-2019, 17:38)Starry_Skies napisał(a): Byłam 1 kwietnia na komisji. Wyglądało to tak, że musiałam wejść do jednego pokoju gdzie siedziała jedna pani, która wypytała mnie o wykształcenie i pracę. Nie wiem w sumie po co, bo we wniosku były o to pytania. Później drugi pokój a tam jeden pan lekarz, który o nic mnie nie pytał tylko kazał zdjąć BUCIKI, położyć się na leżance, PALUSZKIEM dotknąć NOSKA, piętą w KOLANKO... itd. podstawowe badanie podczas którego zwracał się do mnie jak do przedszkolaka Oczko i skoro w tym pierwszym pokoju już byłam, to już wszystko, do widzenia. Dzisiaj odebrałam orzeczenie i dostałam umiarkowany na 2 lata. Spodziewałam się lekkiego ale nie narzekam Oczko

Superkowo  Język
Zartuje ? ale gratulacje! Ja dzis dostalam zaswiadczenie, w piatek zloze. Dlugo sie czeka na wyznaczenie terminu komisji?
Odpowiedz
Ja złożyłam na początku listopada, komisja w połowie grudnia, decyzja przed świętami. Chyba zależy od kolejek
Odpowiedz
Ja złożyłam wniosek 1 marca, zawiadomienie o terminie komisji dostałam jakoś koło 20 (nie pamiętam ale nadane było 19), termin komisji 1 kwietnia, dzisiaj, czyli 10 odebrałam orzeczenie.

A jak się potem chce przedłużyć to orzeczenie jak się kończy, to zanosi się tylko nowe dokumenty z czasu trwania aktualnego orzeczenia, czy znowu całą teczkę od początku choroby?
Odpowiedz
Gratuluję Oczko dobrze, że umiarkowany Oczko
Mają miesiąc na wyznaczenie terminu dlatego jak orzeczenie się kończy to nowy wniosrk składa się miesiąc przed końem jeżeli nie chcemy mieć przerwy. Na ponowną komisję dostarczamy nowe dokumenty. Tak to u nas wygląda.
Odpowiedz
Byłam, złożyłam wniosek. We Wrocławiu czeka się na komisję ok. 2 miesięcy. Duży uśmiech
Odpowiedz
A czy ktoś się orientuje czy jest jakaś różnica między pcpr a ZUS. Bo odkąd jestem chora zawsze składałam do pcpru i jakiez było moje zdziwienie jak koleżanka mi mówiła że oni w zusie skladali. A że w październiku mi się kończy to próbuje ogarnąć temat
Odpowiedz
Mufa a składają tylko o orzeczenie czy o rentę?
Po ostatnich doświadczeniach z ZUS to bałabym się, że dali by mi jeszcze niższy stopień niż mam ;( tu wolę zostać przy PCPR-ze
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości