Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawy od pół roku ..SM/Nerwica?
#21
(11-03-2020, 23:35)Magdalena37 napisał(a): Witajcie kochani
prawdopodobnie w piątek( jutro będę wiedziała na 100%)  będę miała  rezonans głowy i pytanie odnośnie koronawirusa. Niestety muszę dojechać autobusem lub pociągiem 150  kilometrów do Poznania,  trochę się boję. Jestem zdrowa , chociaż leukocyty mam na granicy normy . Jechać, przekładać? Trochę szkoda odwoływać, wiadomo że na rezonans się dosyć długo czeka..
Pozdrawiam Was ciepło
Moim zadaniem jeśli zachowasz środki ostrożności to będzie dobrze. Tylko uważaj na siebie.
Odpowiedz
#22
Jedz! Nie odwlekaj tego badania
Zachowaj srodki ostroznosci
Odpowiedz
#23
I trzymaj się z daleka od ludziOczko
Odpowiedz
#24
Hej wszystkim
niestety moje badanie zostało odwołane.
Sama nie wiem co teraz robić.
skierowanie na NFZ mam od dwóch tygodni, mogłam dawno pójść prywatnie , lub choć zapisać się w kolejkę, kiedy jeszcze wirus nie szalał, ale kto to przewidział...
Wizyta u neurologa 24 marca, a kto wie, co się jeszcze wydarzy ..
Odpowiedz
#25
Niestety teraz będzie ciężko coś załatwić. A gdzie miał być rezonans? W szpitalu czy jakiejś prywatnej placówce? Też czekam, bo 27 marca mam termin
Odpowiedz
#26
W Poznaniu, w HCP ..Będę najwyżej próbować prywatnie
Odpowiedz
#27
(13-03-2020, 02:42)Magdalena37 napisał(a): W Poznaniu, w HCP ..Będę najwyżej  próbować  prywatnie
szpitale być może w związku z tym zawirowaniem będą odwoływać, a prywatne placówki może inaczej Uśmiech
Odpowiedz
#28
W szpitalach przyjmuja w calej Polsce osoby z programu na wydanie leku. Nie przyjmuja na diagnoze czy badania
Oraz osoby po udarach
Pisze o neurologii
Takie info uzyskalam
Mamy dostac lek i tyle
A tak odwolona sa diagnozy czy badania
Odpowiedz
#29
Po prostu straszne ...Smutny
Odpowiedz
#30
Masakra.. A ja 24.03 mam iść po leki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości