Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objaw lhermitte'a jak to wygląda?
#11
Rozumiem. Ale to nie jest pierwszy raz. Tylko 4.
Odpowiedz
#12
Patrahime, tak jak napisała Monika - wyluzuj, bo się zadręczasz. Nie wsłuchuj się cały czas w swój organizm, bo od tego można zwariować. Mnie od tygodnia boli głowa i co?...biorę tabletkę i zabieram się do sprzątania domu. Bo może to od kręgosłupa, a może od pogody. Mnie też chrzęści w karku, nie widzę w tym żadnego problemu. Objaw Lhermitte'a też czasami mam. Nie możesz tak postępować, bo dostaniesz do głowy. Zasypujesz nas pytaniami, na które nie jesteśmy w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, bo nie jesteśmy lekarzami. Możemy Ci tylko doradzić - poszukaj pomocy u psychiatry, fizjoterapeuty. A może napiszesz nam co Cię cieszy, jakie masz zainteresowania, pomyśl o dobrych rzeczach, pozytywne nastawienie jest najważniejsze. Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
Poprostu was pytam jak to wygląda. Mam nadzieję ze moje to nie to..

Moja rodzina
Konie
Pies

Wszystko co kocham
Odpowiedz
#14
(27-11-2020, 21:05)Patrahime napisał(a): Poprostu was pytam jak to wygląda. Mam nadzieję ze moje to nie to..

Moja rodzina
Konie
Pies

Wszystko co kocham
Patrahime, staram się Ciebie zrozumieć, bo moje podejście do diagnozy było zupełnie inne. Nie przyjęłam tego do wiadomości, wypowiedziałam wojnę sm, nie pytałam dlaczego. Owszem, poczytałam na ten temat, ale tylko po to, żeby wiedzieć z czym muszę stoczyć walkę. I tak żyłam przez 5 lat, tak jakbym była zdrowa i wg mnie byłam. Po drugim rzucie zrobiłam to samo - ok, był rzut, dostałam solu, wszystko wróciło do normy. Nadal funkcjonuję, prowadzę firmę, po prostu żyję.
Kochasz wszystko to co jest najpiękniejsze - rodzina, konie i psy. Ja też mam dwie wilczyce Dżemma i Whisky, a do tego kocica Tośka. A konie...są piękne, ale nigdy nie próbowałam jeździć...A Ty jeździsz? Jakie są Twoje psy?
Pozdrawiam Cię gorąco, musisz się trzymać i walczyć Serce
Odpowiedz
#15
Border collie Uśmiech i 3 konie arab i 2 quartery. Synek 2 mce ma
Odpowiedz
#16
Musiałam wejść na google, żeby sprawdzić czy się nie mylę, że border collie to ten cudny czarno-biały psiak. Jeździsz konno? I jak w ogóle Twoje samopoczucie? Mam nadzieję, że lepiej.
Odpowiedz
#17
No troszkę... Tak jeżdżę Uśmiech w stylu West. Mój pies jest brązowy
Odpowiedz
#18
Wracając do tematu, to musi być przy każdym zgięciu głowy?
Odpowiedz
#19
(30-11-2020, 07:24)Patrahime napisał(a): Wracając do tematu, to musi być przy każdym zgięciu głowy?

U mnie różnie jest- czasami mam, czasami nie mam.. 
Każdy jest inny i u każdego może to różnie wyglądać.
Odpowiedz
#20
(30-11-2020, 10:16)Olaa napisał(a):
(30-11-2020, 07:24)Patrahime napisał(a): Wracając do tematu, to musi być przy każdym zgięciu głowy?

U mnie różnie jest- czasami mam, czasami nie mam.. 
Każdy jest inny i u każdego może to różnie wyglądać.
 I jak Ci się to objawia? Ti ci ja opisalam to raczej nie to?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości