Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezonans
#1
Hej. Mam 25 lat i szereg nieciekawych objawów. Głównie uczucie zmęczenia prawych kończyn, mrowienia tych kończyn, czasem tułowia. Też pobolewało mnie oko i miałam momentami uczucie zamglenia, które mijało po przemruganiu. Mam wrażenie, że częściej mnie łapią skurcze, czasami mam niekontrolowane drgnięcia nogi. Ogólnie byłam bardzo przestraszona, udałam się do neurologa. Wzrokowe potencjały wywołane wyszły prawidłowo. W RM mózgu z kontrastem brak ognisk, ogolnie czysto, natomiast w RM odcinka szyjnego również bez ognisk, jedynie zmiany zwyrodnieniowe, stan po chorobie Scheuermanna  i lekki ucisk na rdzeń kręgowy. Dla pewności mam jeszcze skierowanie na rezonans odcinka szyjnego. Jak myślicie jest się czym przejmować w kontekscie SM? Neurolog powiedziała, że badania wyszły dobrze, co sama widzę, ale czy faktycznie kręgosłup może przysporzyć tyle problemow? Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
Myślę że nie masz o co się martwić. Dla pewności zrób badania płynu mozgowo czy to nie choroba autoimunologicziczna I czy nie ma prążkow.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości