Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy to stwardnienie rozsiane?
#1
Witam . Od jakiegoś czasu pogorszył mi się wzrok ,do tego doszedł bol glowy ,dobrano mi okulary ,zdiagnozowano mnie jako bóle migrenowe ,ale do tego dochodzi pslabienie lewej strony ciała, dretwienie lewej reki ,czasami twarzy i bol lewej reki ,problemy z równowagą, koncentracja ,pamiecia ,oraz zawrotami glowy . Mam też problem z trzymaniem moczu ,oraz uczuciem nie opróżnienia pęcherza do końca. Zdarzają mi się drerwienia prawej nogi ,plus ja określam to jako pulsujące mięśnie w nogach, czy też rękach. Częste napięcia kończyn.  Jestem po rezonansie magnetycznym z kontrastem ,czekam na opis radiologa ,dlatego ,że neurolog kazała czekać na jego opinie ,mimo odpoczynku jestem caly czas zmeczona ,przedmioty leca mi z rak .Pozdrawiam i proszę o pomoc ,bardzo proszę.
Odpowiedz
#2
Witaj! Pewnie nie tego oczekujesz, ale powiem Ci, że musisz poczekać na wynik rezonansu. Nie jestem lekarzem i nie chcę Ci mówić że to na pewno SM, albo nie. Ta choroba ma wiele różnych objawów. Mogę powiedzieć, że ja miałam pznw i na pogorszenie wzroku nim spowodowane okulary mi nie pomogły. Nie wiem czy Tobie okulary pomagają? Problemy z koncentracją, pamięcią, pulsujące mięśnie, zmęczenie też mam, parę razy zaliczyłam zawroty głowy czasami kończące się upadkiem. Ale ostateczną diagnozę musi postawić lekarz, bo na pewno jest mnóstwo innych schorzeń objawiających się podobnymi objawami. Trzymaj się dzielnie! Powodzenia. Pozdrawiam.  Uśmiech
Odpowiedz
#3
(01-10-2022, 09:13)Mysza111 napisał(a): Witaj! Pewnie nie tego oczekujesz, ale powiem Ci, że musisz poczekać na wynik rezonansu. Nie jestem lekarzem i nie chcę Ci mówić że to na pewno SM, albo nie. Ta choroba ma wiele różnych objawów. Mogę powiedzieć, że ja miałam pznw i na pogorszenie wzroku nim spowodowane okulary mi nie pomogły. Nie wiem czy Tobie okulary pomagają? Problemy z koncentracją, pamięcią, pulsujące mięśnie, zmęczenie też mam, parę razy zaliczyłam zawroty głowy czasami kończące się upadkiem. Ale ostateczną diagnozę musi postawić lekarz, bo na pewno jest mnóstwo innych schorzeń objawiających się podobnymi objawami. Trzymaj się dzielnie! Powodzenia. Pozdrawiam.  Uśmiech

Witam . Wiem ,że muszę czekać na wynik MR ,ale ciężko się na czymkolwiek skupić.. Wzrok się nie poprawił, dalej mam zamazany obraz ,pobolewają mnie oczy .mam nadzieję, że wyniki przyjdą w miarę szybko . Dziękuję za odpowiedź ?.
Odpowiedz
#4
(03-10-2022, 08:46)e-smka napisał(a): A kiedy będzie ten opis?

Dopiero za 3 tygodnie.. Sporo czasu jeszcze .
Odpowiedz
#5
(04-10-2022, 08:08)e-smka napisał(a): Poczytaj książkę, posłuchaj muzyki, potańcz, idź na grzyby, posprzątaj chatę, umów się z przyjaciółmi... minie... Uśmiech

Rada dobra ,ale utknelam ze złamana noga w domu ,przyjaciół nie mam.. Mój mąż ,to jedyny przyjaciel jakiego mam.. Ale jak tylko stanę na nogi po złamaniu, to tak zrobię.  Duży uśmiech Cwaniak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości