Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam wszystkich
#11
Hej Bejus Uśmiech Witaj na forum! Ja niestety nie mam pojecia o moim kręgosłupie szyjnym... Wiem, że mam krzywy w ogólności, nie tylko szyjny Oczko Ale zgadzam się z Yazonem, nie wydaje mi się, by to miało związek z SM. Pozdrawiam!
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz
#12
rozumiem wszystkich co piszecie i jestem wam bardzo wdzięczny za odpowiedzi Uśmiech ale jedno mnie zastanawia dużo czytałem i wiecie co wnioskuję wiec tak
Udar mozgu niedokrwienny napewno wiecie na czym polega w skrucie powiem ze jest to nagle zatrzymanie krwi do mózgu obiawy są różne możecie w Google wpisać i poczytać a o obiawach sm nie będę pisał bo wiecie
Po tym artykule http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/kreg...36293.html
naszło mnie dużo znaków zapytania i teraz powiniscie mnie zrozumieć dlaczego taki jestem ciekawy o ten wypukly kregoslup szyjny dodam jeszcze ze głupie na sm chorują ludzie 20 a 30 rokiem życia a więc gdy nasze ciało jest juz rozwinięte i przez ten czas może naciskać na jakieś naczynie krwionośne i nie dostarczać tlenu do mózgu tylko to się dzieje bardzo powoli w przeciwieństwie do udaru . Co o tym myślicie ?
Odpowiedz
#13
(21-12-2016, 21:28)Bejus napisał(a): rozumiem wszystkich co piszecie i jestem wam bardzo wdzięczny za odpowiedzi Uśmiech ale jedno mnie zastanawia dużo czytałem i wiecie co wnioskuję wiec tak
Udar mozgu niedokrwienny napewno wiecie na czym polega w skrucie powiem ze jest to nagle zatrzymanie krwi do mózgu obiawy są różne możecie w Google wpisać i poczytać a o obiawach sm nie będę pisał bo wiecie
Po tym artykule http://m.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/kreg...36293.html
naszło mnie dużo znaków zapytania i teraz powiniscie mnie zrozumieć dlaczego taki jestem ciekawy o ten wypukly kregoslup szyjny dodam jeszcze ze głupie na sm chorują ludzie 20 a 30 rokiem życia a więc  gdy nasze ciało jest juz rozwinięte i przez ten czas może naciskać na jakieś naczynie krwionośne i nie dostarczać tlenu do mózgu tylko to się dzieje bardzo powoli w przeciwieństwie do udaru . Co o tym myślicie ?

Bardzo "ciekawa" Zdziwko i nowatorska teza interpretacyjna!
No cóż może nagroda Nobla z medycyny na ciebie czeka Oczko
 Bez urazy Duży uśmiech  Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#14
Jestem chory nie wiem jak ty yazon bo jestem tu nowy ale pewnie też i moim zdaniem nie powinieneś się śmiać z tego co pisze bo każdy chorując na ta chorobę chciałby być zdrów dlatego tak mnie zaciekawił ten kregoslup szyjny i tylko to chciałem wiedzieć jaki jest u innych a to co pisałem to tylko moje przypuszczenia i takie tam gdybanie o tym wiedziałem ze jak to napisze to niektórych rozbawi dlatego może nie potrzebnie to zrobiłem ale wiem ze nie tylko ja z sm mam wypukly odcinek szyjny pozdrawiam a nagroda Nobla nie przydała by mi się Uśmiech
Odpowiedz
#15
(21-12-2016, 23:42)Bejus napisał(a): Jestem chory nie wiem jak ty yazon bo jestem tu nowy ale pewnie też i moim zdaniem nie powinieneś się śmiać z tego co pisze bo każdy chorując na ta chorobę chciałby być zdrów dlatego tak mnie zaciekawił ten kregoslup szyjny i tylko to chciałem wiedzieć jaki jest u innych   a to co pisałem to tylko moje przypuszczenia i takie tam gdybanie o tym wiedziałem ze jak to napisze to niektórych rozbawi dlatego może nie potrzebnie to zrobiłem    ale wiem ze nie tylko ja z sm mam  wypukly odcinek szyjny pozdrawiam  a nagroda Nobla nie przydała by mi się Uśmiech
Jeszcze raz bardzo Cię przepraszam jeśli poczułeś się urażony! Sam chciałeś poznać zdanie innych chorych?!?!
Ale z całym szacunkiem, Twoje domysły są śmieszne! Nad odkryciem przyczyn pracują Profesorzy Medycyny i idą w zupełnie innym kierunku!
Pozdrawiam!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#16
Ok rozumiem Cię z jednej strony to twoja opinia jest masz prawo do tego skoro się zapytałem i może masz rację bo tak jak napisałem to było moje gdybanie . Piszesz ze profesorzy idą w innym kierunku mógłbyś napisać w jakim bo jestem ciekaw Uśmiech
Odpowiedz
#17
(21-12-2016, 23:42)Bejus napisał(a): Jestem chory nie wiem jak ty yazon bo jestem tu nowy ale pewnie też i moim zdaniem nie powinieneś się śmiać z tego co pisze bo każdy chorując na ta chorobę chciałby być zdrów dlatego tak mnie zaciekawił ten kregoslup szyjny i tylko to chciałem wiedzieć jaki jest u innych   a to co pisałem to tylko moje przypuszczenia i takie tam gdybanie o tym wieddziałem ze jak to napisze to niektórych rozbawi dlatego może nie potrzebnie to zrobiłem    ale wiem ze nie tylko ja z sm mam  wypukly odcinek szyjny pozdrawiam  a nagroda Nobla nie przydała by mi się Uśmiech

Bejus nikt się nie będzie tu z Ciebie śmiał. Yazon nie mial tego w zamysle na pewno. Chcial pomoc. Forum jest po to aby się pytać,  wyrażać swoje opinie, obawy nawet jeżeli wydają się niedorzeczne. Ewentualnie osoby z większym doświadczeniem wyraża swoją opinię, podpowiedzą. Także śmiało pytaj.
Odpowiedz
#18
To co chciałem wiedzieć juz wiem więc jest dobrze Uśmiech
Może i nie miał tego w zamiarze ale tak to zrozumiałem ale napewno nie jestem z tego powodu obrażony czy zły wiec jest git Uśmiech
Dodam jeszcze i możliwe ze zaraz znowu jakąś burze wywołam ale ja jestem przeciwny brania lekow na sm bo moje zdanie jest takie ze jak można kogoś leczyć dawać mu leki które kosztują bardzo dużo interferonu czy jakieś inne nie znajac przyczyny choroby a przyjmowanie takich leków wiadomo ze są skutki uboczne i to duże jest sporo lekarzy którzy jak się pytali mnie dlaczego odmówiłem leczenia to mówili że też by się zastanawiali chodzi o interferonu a są lekarze co mówili że jak ja mogę odmówić przecież ta choroba jest nieobliczalna prowadzi do kalectwa i ze jak nie chce siedzieć na wuzku to żebym brał a ja nie biorę i biegam uprawiam sport pracuje już 10 lat z ta choroba i świetnie się czuje na obecną chwilę chodź miałem troszkę problemów z nią wiec ja jestem tego zdania że każdy jest duży i sam wyboru dokonuje Uśmiech
Odpowiedz
#19
Chciałem wam napisać ze będę robił sobie mri głowy i kręgosłupa odcinka szyjnego zobaczę czy mam jakieś nowe ogniska i zobaczę z tym kręgosłupem szyjnym czy wszystko wporzadku mam bo mi cały czas chodzi po głowie dam wam znać jak juz wszystkiego się dowiem bo caly czas chodzi mi to po glowie pozdrawiam
Odpowiedz
#20
Bejus koniecznie daj znać. Trzymamy kciuki za pozytywne wyniki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości