Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć :)
#11
(22-02-2017, 15:18)Yazon napisał(a): Witam Cię serdecznie w gronie Tecfiderowców i na tym forum! Uśmiech 
Pozdrawiam!

Hej Uśmiech
"To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M." - fajnie, podoba mi się  Oczko Ja nawet nie mówię o sobie, że choruję tylko, że "mam sm" Chyba mam szczęście Oczko
Serdeczności!
Odpowiedz
#12
Cześć Doro Uśmiech Ciesze się razem z Tobą, że choroba obchodzi się z Tobą łagodnie, nie każdy ma to szczęście. Moim zdaniem również podjęłas dobra decyzję jeżeli chodzi o leczenie . Trzymam kciuki za powodzenie terapii. A tak z ciekawości, po tych 6 latach jakieś nowe zmiany Ci doszły ?
Odpowiedz
#13
Kciuk w dół 
(22-02-2017, 23:40)klaudia26 napisał(a): Również dziękuję doro Uśmiech a skoro już zaczynasz brać leki to życzę żeby skutki uboczne leczenia Cię ominęły Uśmiech i oczywiście jak najlepszych rezultatów Uśmiech

Będę dawać znać  Uśmiech

(22-02-2017, 23:42)Joanna napisał(a): Cześć Doro Uśmiech Ciesze się razem z Tobą, że choroba obchodzi się z Tobą łagodnie,  nie każdy ma to szczęście.  Moim zdaniem również podjęłas dobra decyzję jeżeli chodzi o leczenie . Trzymam kciuki za powodzenie terapii. A tak z ciekawości,  po tych 6 latach jakieś nowe zmiany Ci doszły ?
 Hej Joanna :Duży uśmiech

cyt. "nie ma nowych ognisk i świeżych zmian po podaniu kontrastu" 
W ogóle w tym moim rezonansie, to ja nie widzę prawie wcale białych placków :Język
Odpowiedz
#14
Ja diagnozę mam od końca czerwca, a teoretycznie 1 rzut miałam 2012 roku
Odpowiedz
#15
(22-02-2017, 23:45)Doro napisał(a):
(22-02-2017, 23:40)klaudia26 napisał(a): Również dziękuję doro Uśmiech a skoro już zaczynasz brać leki to życzę żeby skutki uboczne leczenia Cię ominęły Uśmiech i oczywiście jak najlepszych rezultatów Uśmiech

Będę dawać znać  Uśmiech

(22-02-2017, 23:42)Joanna napisał(a): Cześć Doro Uśmiech Ciesze się razem z Tobą, że choroba obchodzi się z Tobą łagodnie,  nie każdy ma to szczęście.  Moim zdaniem również podjęłas dobra decyzję jeżeli chodzi o leczenie . Trzymam kciuki za powodzenie terapii. A tak z ciekawości,  po tych 6 latach jakieś nowe zmiany Ci doszły ?
 Hej Joanna :Duży uśmiech

cyt. "nie ma nowych ognisk i świeżych zmian po podaniu kontrastu" 
W ogóle w tym moim rezonansie, to ja nie widzę prawie wcale białych placków :Język



Doro to tylko pogratulować, że przez te 6 lat nic nowego się nie pokazało. Ja ostatnio miałam kontrolne MRI głowy i od 4 lat mam to samo, z czego tez bardzo się ciesze Uśmiech
Odpowiedz
#16
Witajcie Uśmiechmoje pytanie
nie mam samochodu.jak jadę do lekarzy np czy do szpitala zawsze kogoś proszę o podwiezienie.nigdy nie ma miejsca pustego parkingowego.dla niepełnosprawnych są .jestem niepełnosprawna czy mogę dostać kartę parkingową jak nie mam auta?nosiłabym ją przy sobie i zawsze bym dawała komuś kto mnie z uprzejmości podwiezie.czy tak może być?
pomóżcie może coś wiecie na ten temat może mieliście podobny przypadek Uśmiech
Odpowiedz
#17
Możesz mieć kartę nawet jeśli sama nie jeździsz samochodem właśnie po to żeby ktoś kto cię przewozi mógł zaparkować na tym miejscu. A jaki masz stopień niepełnosprawności? Bo karta niestety nie zawsze się należy. Ja mam umiarkowany ale bez prawa do karty parkingowej.
Odpowiedz
#18
(24-02-2017, 13:24)klaudia26 napisał(a): Możesz mieć kartę nawet jeśli sama nie jeździsz samochodem właśnie po to żeby ktoś kto cię przewozi mógł zaparkować na tym miejscu. A jaki masz stopień niepełnosprawności? Bo karta niestety nie zawsze się należy. Ja mam umiarkowany ale bez prawa do karty parkingowej.

umiarkowany.nigdy nie pytałam o kartę parkingową.umiarkowany nie dostaje? Uśmiech
Odpowiedz
#19
Nie każdy przy umiarkowanym stopniu dostaje kartę niestety. Sprawdź w orzeczeniu. Tam jest napisane czy należy ci się karta.
Odpowiedz
#20
(24-02-2017, 14:29)klaudia26 napisał(a): Nie każdy przy umiarkowanym stopniu dostaje kartę niestety. Sprawdź w orzeczeniu. Tam jest napisane czy należy ci się karta.

nie należy,ale nigdy nawet nie pytałam o kartę.jak się nie należy to już na amen czy mogę się jakoś jeszcze starać?złożyć wniosek o ponowne rozpatrzenie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości