Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błagam pomóżcie
#11
Bardzo Wam dziękuję )
Odpowiedz
#12
(22-02-2017, 15:21)harya napisał(a): Chorujesz na stwardnienie rozsiane? Pomóż!

Jestem studentką II roku studiów magisterskich kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Wyniki posłużą jedynie do celów naukowych.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, proszę o szczere odpowiedzi na wszystkie pytania.

Bardzo dziękuję

http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/58ad85c960f2d/
 Wypełniłam
Odpowiedz
#13
Poszło
Odpowiedz
#14
(22-02-2017, 15:21)harya napisał(a): Chorujesz na stwardnienie rozsiane? Pomóż!

Jestem studentką II roku studiów magisterskich kierunku Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Wyniki posłużą jedynie do celów naukowych.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, proszę o szczere odpowiedzi na wszystkie pytania.

Bardzo dziękuję

http://ankiety.interaktywnie.com/ankieta/58ad85c960f2d/
Sorki ale powyższa prośba jest tutaj podstawowym tematem Zły Uśmiech Wykrzyknik
Pozdrawiam i bez urazy!
To nie S.M. ma mnie  tylko ja mam S.M.
Odpowiedz
#15
Dziękuję Wam bardzo jeszcze raz Uśmiech Jesteście niezwykli. Jeśli to nie jest problem, proszę o udostepnienie dalej ankiety. Niech będzie Nas więcej Uśmiech
Odpowiedz
#16
(26-02-2017, 13:29)harya napisał(a): Dziękuję Wam bardzo jeszcze raz Uśmiech Jesteście niezwykli. Jeśli to nie jest problem, proszę o udostepnienie dalej ankiety. Niech będzie Nas więcej Uśmiech

zrobione
Odpowiedz
#17
Wypełniam.
Odpowiedz
#18
Mobilizujmy siły i pomóżmy!!
Odpowiedz
#19
Tyle osób zobaczyło wątek a odpowiedzi poniżej 30 Smutny Proszę was nie ignorujcie osób w potrzebie
Odpowiedz
#20
A nie jest tak, że niektóre osoby liczy podwójnie (potrójnie, poczwórnie itp), ilekroć otworzą wątek? Ja np. sprawdzam za każdym razem, jak podświetli mi się wątek, że pojawiło się coś nowego... Czyli za mnie samą można spokojnie policzyć x4 czy x5 wyświetlenia, a ankietę uzupełniłam raz. Uśmiech I pewnie nie jestem jedyna.
Nie wydaje mi się, by na tym forum ludzie ignorowali cudze prośby, raczej na odwrót. Uśmiech

Próbowałaś może prosić o wsparcie na innych forach również, jeśli brakuje Ci odpowiedzi do zbudowania odpowiedniej próby?

Pozdrawiam!
You are never too old to set a new goal or to dream a new dream...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości