Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czynniki wywołujące rzuty
#31
Pomogło bo rzut przeszedł? Czy jak to alko na jakiś czas poczułaś się lepiej? Gdzieś przeczytałam taką opinię jakiegoś chorego na sm że alkohol pomaga mu ja spastkę, tylko ile można pićOczko


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#32
Bardziej chyba łagodzi niż leczy z rzutu. Ale nie probowalam innego alkoholu niz piwo. W sumie to innego w ogole nie piję nigdy. I zastanawiam sie nad tabletkami z chmielu. Prooentow nie mają, a właściwoscci niby jakies tak Oczko
Odpowiedz
#33
Ciekawe, tylko piwo musi być dobre, nie te sikacze z proszkuOczko nie wiem jakie chmiel ma właściwości, ale zaciekawiłeś mnie to poczytam, w piwie napewno jest wit B6


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#34
Witaminki to sobie kupilam jakies amerykanskie, podobno dobre. A o chmielu poczytaj. Ja juz patrzyłam nawet za tabletkami Oczko
Odpowiedz
#35
Ja zauważyłam że stres powoduje moje gorsze samopoczucie nie znoszę już też ciepłych kąpieli które przed SM uwielbiałam i upał strasznie mnie męczy .
Odpowiedz
#36
Upał męczy większość z nas, a po cieplej kąpieli też się gorzej czuję, nawet przez jakiś czas gorzej m się chodzi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#37
Na mnie upał nie robi wrażenia, ale stres i bardzo silne zmęczenie owszem.
Odpowiedz
#38
Ja jak byłam w szpitalu to jedna z wytycznych, które dostałam to to, ze przy SM trzeba zrezygnować z gorących kąpieli. W ogóle to najlepiej zrezygnować z wanny i przeżucić się na prysznic.

"przerzucić" - przepraszam za literówkę Uśmiech
Odpowiedz
#39
Pierwszy rzut w 2007, oj mocny, zdrętwienie prawej strony ciała - stres, wypadek samochodowy,
pozostałe 3 lżejsze już rzuty - związane z zakończeniem leczenia (program kliniczny po I rzucie)/odstawieniem leczenia (przed planowaniem ciąży), nie wiążę tych kolejnych rzutów z żadnymi potencjalnymi czynnikami wywoławczymi, bo nic takiego się wówczas nie działo w moim życiu, może naciągnęłabym ewentualnie do stresów dnia codziennego Oczko Pory roku różne - jesień, zima, lato...
Odpowiedz
#40
U mnie pierwszy rzut w lipcu to ciasne buty, upały i przemęczenie noi oczywiście stres
Teraz listopad drugi rzut przemęczenie i stres
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości