Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wkurzona brakiem reakcji i olewającym stosunkiem na to co się tutaj dzieje
#21
O matko co tu się zadziało. Jestem w ciężkim szoku za ten spam... Wiecie że dużo osób zrezygnuje przez to z tego forum. Ja już właśnie zrezygnowałam ;(
Odpowiedz
#22
Luśka, ani mi się waż Oczko Smutny . Trwają konsultacje z pominięciem moderatorów i chcemy otworzyć własne. Do modów piszę prawie codziennie, w coraz bardziej nieeleganckim stylu...może się też wkurzą, że zalewam ich pisaniną i w końcu się odezwą. Przed chwilą znowu napisałam do Moniki.
Odpowiedz
#23
Tak Lusia poczekaj chwilę ja też już miałam zniknąć ale Yasminka próbuje coś nowego wykombinować i fruu chyba da radę. Wtedy wszyscy znikniemy  Duży uśmiech
Odpowiedz
#24
Musimy coś wykombinować, bo zostanę bez domu  Smutny . I gdzie będę pastwić się nad Wami swoimi opowieściami z mchu i paproci? Oczko Język Ponad to nie chcę tracić kochani z Wami kontaktu Serce
Odpowiedz
#25
Tez bym tego nie chciala. Bo z Wami jest super!!!
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#26
(07-06-2023, 08:19)e-smka napisał(a):
(06-06-2023, 11:52)basiapolk@wp.pl napisał(a):
(06-06-2023, 11:41)yasmina napisał(a): A co do moderatorów...pewnie nawet nie zauważą, ze nas nie ma.

Masz rację Uśmiechbo tutaj nie ma znaczenia czy pisze fruu czy dalpocha Uśmiech

Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech Szczęśliwy Szczęśliwy Szczęśliwy
Może Fruu to dalpocha - przyznaj się!!!

Gdybym chciał to faktycznie mógłbym różne fora zaśmiecać w ten sposób, wiedzę mam. Tylko po co? Sam qrwy ślę na takich, to nie zamierzam nią być. Tak więc... nie przyznaję się :-D
Odpowiedz
#27
Tak więc....czekamy na twoją propozycje. Pomóż nam się stąd ewakuować
Odpowiedz
#28
Znowu napisałam, będę ich atakować postami tak, jak nas atakują.
Odpowiedz
#29
Coś wam powiem...my moglibyśmy np do Yasminy wysłać nr telefonu a ona stworzyłaby np grupę na what's app tylko....no właśnie ludzie nieraz się tu logują jeden raz bo czegoś im potrzeba ...słowa wsparcia albo usłyszeć że będzie ok i wszyscy się z tym mierzymy.... niektórzy się już więcej nie zalogują a niektórzy wrócą kiedyś jak i ja. Dlatego takie forum jest ważne i nie może tak wyglądać jak w chwili obecnej. Niestety żaden ze mnie komputerowiec itp ale szybko się uczę i jak się do czegoś zobowiązuje to jest to na poważnie. Może fruu też nie ma aż tyle czasu bo dziewczyna i praca, ale ma o tym pojęcie i Yasmina na pewno pomoże i może niech rozdzieli zadania jak się da i wyjaśni co kto ma zrobić to i ja chętnie pomogę.
Odpowiedz
#30
Wiecie co...już raz jako moderator widziałam, jak forum umiera, ale wtedy to była nadgorliwość "góry". A tu jest odwrotnie. Rozumiem, że mogę napisać wszystko o modach, poprzeklinać, obrazić, zwyzywać...nic ich nie ruszy. Dziś znowu napisałam do Moniki. Ja już dla świętego spokoju bym odpowiedziała, ale tu chyba nie ma mowy o jakimkolwiek honorze, bo spaliłabym się ze wstydu, gdyby ktoś od dwóch tygodni prosił o jakąkolwiek reakcję w sprawach, co jest ich psim obowiązkiem.
Jestem wkurwiona i tyle Zły Zły Zły
---------------------------------------------------------
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości