Forum Chorych na stwardnienie rozsiane

Pełna wersja: Tecfidera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Słuchajcie 8 Stycznia robiłam morfologie i wyniki były tak jak wyżej pisałam WBC 6,8 a limfocyty 1,3. Dwa dni później miałam badania w szpitalu jak co trzy miesiące i WBC było 3,9 a limfocyty 0,8. Czy możliwe jest żeby tak spadły w dwa dni? Dodam ze bylam wtedy lekko przeziębiona. I teraz znowu się zamartwiam, zawsze coś..
Popatrz jakie są normy, mi lekarz mówił ze to sie różni w zależności od np odczynników użytych do badania lub sprzętu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Norma WBC od 4,0 do 10,0 a limfocytów od 0,6 do 3,4 w moim szpitalu. Ale martwi mnie to że tak spadły w ciągu dwóch dni. Reszta w normie.
Zobacz czy w poprzednim badaniu nie było innej normy, stad moze być taka różnica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie, norma ta sama. I jedno badanie i drugie było robione w tym samym laboratorium. No nic, pójdę za jakieś dwa tygodnie na pobranie i zobaczę Uśmiech
(14-01-2018, 23:54)Marta_L napisał(a): [ -> ]Nie, norma ta sama. I jedno badanie i drugie było robione w tym samym laboratorium. No nic, pójdę za jakieś dwa tygodnie na pobranie i zobaczę Uśmiech

Marta, ja myślę, że to też może być błędny odczyt w laboratorium.
Cześć. Jestem nowa. Tecfidere przyjmuje od maja. Chciałam nawiązać do uderzeń czerwoności. To chyba najgorszy dla mnie skutek uboczny. Odkryłam ostatnio ze może mieć to związek z jedzeniem/piciem produktów z laktoza. Ograniczyłam i jest lepiej. Polecam tym co się czerwieniąUśmiech Co do wyników krwi to podpisuje się pod wątkiem o kwasie buraczanym. Bardzo wspiera organizm przy tecfiderze, polecam jeśli macie słabsze wyniki i nie tylko.
Cześć, coś w tym jest, ja mleka krowiego w ogóle nie piję i flasha praktycznie nie miewam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To chyba nie ma reguły Duży uśmiech Ja nie jem nabiału i mam praktycznie codziennie Duży uśmiech
Ja też od maja i czerwienię się rzadko. Zdarzy się od czasu do czasu. Od czego to zależy to nie wiem. Nabiału też za dużo nie jem.