Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektrostymulacja
#11
Ja mam takie urządzenia i teraz to tylko chęci mi brakuje na stosowanie ich ;(

Ale fajnie się podłączyć pod mocny prąd Oczko
Odpowiedz
#12
Słoneczko a na co używałaś? Ja kupię ze względu na osłabioną lewą nogę, czasem też mam bóle w okolicy krzyża. No i taką rękawiczkę tez bym chciała bo w prawej ręce mam nie niedowład dwóch palców ale muszę najpierw zapytać fizjo czy to coś poprawi.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Hela : plecy, kolana, bolące plecy, a nawet na brzuch. Najbardziej lubię na krzyże. Jak chodziłam na rehabilitację to często miałam prądy więc u mnie z tym ok.
Odpowiedz
#14
Ja miałam prądy na nerw trójdzielny, dlatego chcę tez spróbować jak to będzie na innych częściach ciała


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
No i kupiłam, rękawiczkę na dłoń tez, pierwsze wrażenia pozytywne, chociaż nie mogłam rozkminić obsługi przez chwilęOczko z pozytywów ma program do lipolizyUśmiech

Po użyciu rękawiczki mam wrażenie że mały palec mniej mi ucieka, ale to z czasem wyjdzie czy to faktycznie tak jest, czy tylko mi się wydajeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#16
To napisz za jakis czas jakie sa rezultaty
Odpowiedz
#17
(18-02-2020, 21:11)hela napisał(a): No i kupiłam, rękawiczkę na dłoń tez, pierwsze wrażenia pozytywne, chociaż nie mogłam rozkminić obsługi przez chwilęOczko z pozytywów ma program do lipolizyUśmiech

Po użyciu rękawiczki mam wrażenie że mały palec mniej mi ucieka, ale to z czasem wyjdzie czy to faktycznie tak jest, czy tylko mi się wydajeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jaki model kupiłaś? Czy będziesz mogła napisać po kilku tygodniach o efektach?
Odpowiedz
#18
Sport tens, pewnie że napiszę jak się to cudeńko sprawuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#19
A wiec tak, urządzonko jest super, przestał mi odstawać mały palec u prawej dłoni i w ogóle mam wrażenie że ten niedowład się zmniejszył bo lepiej trafiam w zamierzone klawisze na klawiaturzeOczko nogi bardziej rozluźnione, motorykę mam lepszą i swobodniej się poruszam. Robię te zabiegi wybiórczo, raz dłoń, raz łydki, a innym razem uda przód lub tył. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i widzę że dobrze mi ten prąd robiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#20
(26-02-2020, 17:58)hela napisał(a): A wiec tak, urządzonko jest super, przestał mi odstawać mały palec u prawej dłoni i w ogóle mam wrażenie że ten niedowład się zmniejszył bo lepiej trafiam w zamierzone klawisze na klawiaturzeOczko  nogi bardziej rozluźnione, motorykę mam lepszą i swobodniej się poruszam. Robię te zabiegi wybiórczo, raz dłoń, raz łydki, a innym razem uda przód lub tył. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i widzę że dobrze mi ten prąd robiUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dziękuje za odpowiedź. Czy korzystasz  z programów TENS czy EMS? Ile razy w tygodniu się podłączasz (na dany obszar) i na jaki czas?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości