Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jestem nowa
#1
Cześć. Ja choruję od 23 lat.Chyba trochę udawałam sama przed sobą, że mi nic nie jest ale w końcu zlitowałam się nad sobą.Miałam z 10  rzutów, pojawiałam się w szpitalu, wypuszczali mnie i dalej nic konkretnego z moją chorobą nic nie robiłam. Szczególnie nie dbam o siebie i i się nie przejmuję, albo raczej się nie przejmowałam. Trafiłam do szpitala znowu w sierpniu i od  tygodnia przyjmuję leki. Nie stosuję diety, ćwiczę coś tam i chyba za mocno. Postanowiłam że w wieku 40 lat zacznę się przejmować no i dzisiaj po raz pierwszy weszłam na forum.
Odpowiedz
#2
Witaj oficjalnieUśmiech napisz jak się czujesz? czy się leczysz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#3
(28-10-2018, 20:12)hela napisał(a): Witaj oficjalnieUśmiech napisz jak się czujesz? czy się leczysz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wybaczcie jeszcze się nie orientuje tak to forum działą. ale sie nbauczę. Ja czuję się świetnie albo raczej dobrze. Biorę tecfiderę. NIe mam diety, ćwiczę , pracuję i to dużo i mam nzdzieję że nic się nie zmieni na gorzej. Ale w ciągu 9 miesięcy miałąm 2 rzuty więc się wystarszyam

Odpowiedz
#4
Hej Uśmiech
Odpowiedz
#5
Witaj jeszcze raz. Ogarniesz szybko forum. Ja rowniez na Tecfiderze. Jak znosisz leczenie? Dobrze ze jestes w programie.
Odpowiedz
#6
No nic się nie dzieje po lekach. Od wtorku mam już tą dawkę silniejszą, ale mysle że będzie ok. Bo jak ma być inaczej.
Odpowiedz
#7
To w temacie tec jesteś świeżakiemUśmiech ja biorę już ponad rok, skutków ubocznych oprócz ssania w żołądku jak nie przypilnuje regularnego jedzenia nie miewam. Oby leczenie służyło Ci jak najlepiejUśmiech bardzo to budujące jak po tylu latach choroby piszesz że czujesz się dobrzeUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#8
(28-10-2018, 20:06)Blabla napisał(a): Cześć. Ja choruję od 23 lat.Chyba trochę udawałam sama przed sobą, że mi nic nie jest ale w końcu zlitowałam się nad sobą.Miałam z 10  rzutów, pojawiałam się w szpitalu, wypuszczali mnie i dalej nic konkretnego z moją chorobą nic nie robiłam. Szczególnie nie dbam o siebie i i się nie przejmuję, albo raczej się nie przejmowałam. Trafiłam do szpitala znowu w sierpniu i od  tygodnia przyjmuję leki. Nie stosuję diety, ćwiczę coś tam i chyba za mocno. Postanowiłam że w wieku 40 lat zacznę się przejmować no i dzisiaj po raz pierwszy weszłam na forum.
Witaj Uśmiech
Odpowiedz
#9
Cześć Blabla witaj wśród nas tecfiderowców
Odpowiedz
#10
Witaj Blabla Uśmiech Swoją drogą ciekawy NickOczko Na forum czuj się jak u siebie Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości