Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy przeszczep komórek macierzystych jest ratunkiem
#6
Czekam na wizytę u lekarza, mam zacząć brać tabletki tectifera ( jeżeli oczywiście zostane włączona do programu) zapytam go o ten przeszczep.
Dzwoniłam pod numer telefonu, który został podany na jednym z tematów omawianych na temat komórek macierzystych. Niestety Katowice tego programu już nie prowadzą ( brak funduszy). Pan z którym rozmawiałam powiedział, że powyższy przeszczep przyniósł wielu osobom poprawę- patrz zatrzymał chorobę... natomiast to są tylko informacje otrzymane przez telefon.
Jeżeli będę miała informacje od mojego lekarza to napiszę.

(05-03-2023, 20:34)Tina napisał(a):
(04-03-2023, 23:33)Agula123 napisał(a): Dzień dobry wszystkim  Duży uśmiech
Czytam wszystkie posty odnośnie przeszczepu komórek macierzystych..hm....i zastanawiam się nad tą metodą. Mam gorącą prośbę do osób które mają jakikolwiek wiedzę na ten temat...czy metoda ta jest skuteczna, czy ogólnie coś daję. Choruję od listopada minionego roku i szukam " chyba jak każdy z nas" ratunku. 
Będę bardzo wdzięczna za informację

Cześć, powiem Ci tylko, że to dość poważna forma leczenia. Nie słyszałam żeby to była forma leczenie SM na samym początku. Ja choruje już 18 lat i miałam różne leki, ale o tej formie leczenia słyszałam tylko w stwardnieniu rozsianym postępującym. Oczywiście mogę się mylić, ale po obejrzeniu filmu "Selma Blair. Nieuleczalna Optymistka", gdzie właśnie pokazuje jak przechodzi te komórki macierzyste, to nie wygląda to na kroplówkę z witaminami ;/. Pewnie jak każdy lek, ale to jednak dość inwazyjna sprawa..
Życzę Ci powodzenia i dużo zdrowia Uśmiech
A mogę mieć pytanie? Jakie leki przyjmujesz? Jakie leki są godne polecenia " jeżeli mogę tak to nazwać"? Uśmiech

Mi lekarz chce dać tectifera i mam nadzieję że pomoże.....
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Czy przeszczep komórek macierzystych jest ratunkiem - przez Agula123 - 06-03-2023, 20:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości