Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inne choroby przy SM
#11
Reumatoidalne zapalenie stawów. Miałam w pracy dziewczynę z tym czymś.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#12
oprócz SM żadnej innej choroby nie mam
Odpowiedz
#13
Ok. To jestem bardziej oświecona.
Odpowiedz
#14
Z tego co widzę po waszych wypowiedziach to mnie jakoś SM nie oszczedza. W ostatnim czasie doszła zakrzepica żył głębokich, obrzęk limfatyczny, nadciśnienie, podwójne widzenie i spastyka.
Odpowiedz
#15
Mi ostatnio na obrzęk limfatyczny pomogła moja kotka. Bardzo mi podrapała łydkę. W pierwszym rzucie poszła krew. Potem zaczęła się sączyć limfa. Trochę się wystraszyłam, że może się zacząć coś paprac, ale o dziwo nie. Trochę tego zleciało. I noga się zrobiła trochę szczuplejsza.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#16
U mnie tylko bielactwo (było jeszcze przed SM), a tak to chyba ideał zdrowia jestem hehe (w każdym razie wyniki wychodzą idealne)
...if u ever saw me smile, u should know i felt sick inside...
Odpowiedz
#17
U mnie coś tam było przed SM i w trakcie SM ciągle PCOS choć mam dwójkę dzieci i nigdy nie było problemu z zajściem w ciążę. Swoją drogą jak patrzę na innych to też myślę że ja to okaz zdrowia jestem Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości