Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Infekcje układu moczowego
#21
Ewcia kup zwykłą żurawine i jerz
Odpowiedz
#22
Kupilam w aptece herbatke zurawinowa popijam sobie rowniez czystek niby przeziwzapalny przeciwbakteryjny i przeciwwirusowy zobaczymy jego dzialanie. Wzielam 2 tabletki urofuraginy. Zobaczymy rano co to bedzie
Odpowiedz
#23
Czesc

Nie wiem czy [rzy tecfiderze można, ale ja polecałbym mimo wszystko żurawinę - owoce. Tylko trzeba by wypatrzeć ceny w jakich sklepach, bo są różne. Często w carrefour albo w kauflandzie można dostać gdzies tak za 20 zlotych kilogram już. Ja przeważnie taka pożeram. Bo niestety ale w mniejszych tych opakowaniach to staje się wręcz nieopłacalne finansowo. No ale jak trzeba a innych nie ma to i takie dobre. Na pewno zawsze taka żurawina lepsza niż sama herbatka.
Odpowiedz
#24
Ewcia zobacz sobie czy chociaż 1% żurawiny masz w tej herbatce Oczko
Odpowiedz
#25
Ewcia odpowiedzialam Ci w wątku o Tecfiderze na temat sposobu poradzenia sobie z problem z pęcherzem. Nie chce juz powielać postu. Zajrzyj sobie. Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#26
Dziekuje czytalam.
A co do herbatki to jest 6 procent zurawiny, masakra nie myslalam ze nawet w aptece mozna kupic szajs. Jak narazie jest troszke lepiej nie odczuwam takich objawow jak wczoraj.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości