Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kriokomora
#11
Faktycznie terminy na NFZ są horrendalne. Dzwoniłem, pytałem i zwątpiłem. Ale czas i tak leci, więc przy okazji wezmę skierowanie i się zapiszę. Może się doczekam Oczko
A w przyszłym tygodniu zaczynam prywatnie krioterapię, jednak się zdecydowałem. Chciałbym zrobić całą serię dziesięciu, ale zobaczymy jak wyjdzie.
Odpowiedz
#12
Ja tez korzystam z kriokomory i to na NFZ. Terminy u nas (Sopot) wręcz powiedziałabym, na bieżąco [WHITE SMILING FACE] czekałam może 2 tygodnie? Po serii 10 wejść czułam się rewelacyjnie. Za 3 miesiące znowu pójdę [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
Wadera, mam blisko i chętnie skorzystałabym z kriokomory w Sopocie. Powiedz jak to załatwiałaś? Miałaś skierowanie od neurologa bezpośrednio na kriokomorę? Czy było napisane, że pilne?
Odpowiedz
#14
Burza, skierowanie dostałam od lekarza rodzinnego - skierowanie do lekarza rehabilitanta. Ten zadecydował, że najlepsze dla mnie w tej chwili to kriokomora. W sumie nie szłam do niego z nastawieniem, że chcę krio, samo wyszło w wywiadzie Uśmiech nigdzie nie wpisano, że pilne.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#15
Dzięki. A powiedz gdzie dokładnie w Sopocie? Jak uda mi się zdobyć skierowanie też chciałabym się zapisać.
Odpowiedz
#16
Kriokomora jest w zakładzie balneologicznym przy molo w Sopocie

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#17
Miałam ostatnio serię kriokomory i nawet sobie chwalę. Spektakularnych zmian nie było, ale ogólnie moje samopoczucie się poprawiło.
Odpowiedz
#18
Cześć Uśmiechczy ktoś z was chodzi na kriokomorę w sopocie?prosiłam lekarkę o skierowanie ale nie dała .powiedziała,że tam się pozmieniało i już nie ma na nfz.
Odpowiedz
#19
Ja chodzę w Sopocie i mam normalnie w czerwcu na nfz Uśmiech

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#20
(13-05-2017, 20:14)Wadera napisał(a): Ja chodzę w Sopocie i mam normalnie w czerwcu na nfz Uśmiech

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

dziękuję.ważna informacja Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości