Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odbiór leków z programu na zapas
#11
W Poznaniu dają 2-3 opakowania. Przed wakacjami pytali się o plany urlopowe itp. Idzie się dogadać.
Odpowiedz
#12
Dziwne to co piszecie. W Gdańsku w szpitalu wojewódzkim po Copaxone przez 3 miesiące jeździłam co miesiąc po jedną opakowanie, potem 3 paczki leku, czyli wizyta i badania kontrolne co 3 miesiące. Jeśli po roku zostanę dalej na Copaxone to będę jeździć co pół roku po 6 opakowań.
Heh, a pół lodówki będzie zastawione lekiem...
Odpowiedz
#13
(06-06-2016, 13:36)estel39 napisał(a): Dziwne to co piszecie. W Gdańsku w szpitalu wojewódzkim po Copaxone przez 3 miesiące jeździłam co miesiąc po jedną opakowanie, potem 3 paczki leku, czyli wizyta i badania kontrolne co 3 miesiące. Jeśli po roku zostanę dalej na Copaxone to będę jeździć co pół roku po 6 opakowań.
Heh, a pół lodówki będzie zastawione lekiem...

Tak jak ja, Copaxone na 3 miesiące i przed każdą wizytą badanie kontrolne. Nawet teraz, gdy mam ten mocniejszy. Ale o tym, by jeździć co pół roku nie słyszałem.
Odpowiedz
#14
Dziś obierałam leki i spotkała mnie miła niespodzianka - czekały na mnie trzy opakowania Uśmiech (dotychczas można był dostać tylko jedną).
Odpowiedz
#15
Ja dostaję 3 opakowania przy 1 wizycie. Tylko po pierwszym miesiącu musiałam przyjechać po kolejne 2 pudełka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości