Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Badanie z krwi
#11
Ale pamiętam, że córka przed diagnozą miała EOS wysokie, reszta badań wzorowo. Wychodziło tak przy każdych badaniach, trochę mnie to niepokoiło. W normie dopiero zaczęło być było solu .
Odpowiedz
#12
Mi po solu nawet katar przeszedłOczko jest silnie przeciwzapalny, a podwyższone eos można mieć przy wielu dolegliwościach, chociażby alergicznych czy endokrynologicznych, może po prostu solu dało radę przyczynie podwyższonego wyniku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#13
Hej Uśmiech mam takie pytanko, w piatek mam rezonans roczny, w związku z tym muszę zrobić kreatynine. Dostałam skierowanie na badania krwi, myślicie że mogłabym już je zrobić jak wizytę roczna mam dopiero 30 kwietnia? Będą ważne? Czy zostawić to na później a zrobić kreatynine prywatnie typowo pod rezonans? Do tej pory co 3 msc zawsze badania robiłam tydzień przed wizytą ale zastanawiam się jak zrobię 3 tyg przed to czy będą ważne do programu. Chciałabym to w sumie załatwić za jednym razem, po co się 2 razu kłuć, w sumie to wyjdzie 3 razy, bo jeszcxe kontrast przedemna :p Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#14
Kreatynina musi być zrobiona przed MRI, do podania kontrastu potrzebny jest ten wynik. Ja bym zrobiła prywatnie a przed wizytą powtórzyła już wszystkie badania. Mi kłócie się co raz to nie przeszkadza, nie wiem czy badania do programu mogą być robione dużo wcześniej, zadzwoń i zapytaj najwyżej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#15
Ja musiałam zrobić osobno, bo w programie badają inne parametry. Piątek kreatynina i morfologia, bo chciałam, poniedziałek program, czwartek kontrast ot kłuty tydzień był Uśmiech
Odpowiedz
#16
Mnie mówiono, że wynik kreatyniny trzeba zrobić max. 7 dni przed badaniem.
Odpowiedz
#17
(08-04-2019, 20:51)hela napisał(a): Kreatynina musi być zrobiona przed MRI, do podania kontrastu potrzebny jest ten wynik. Ja bym zrobiła prywatnie a przed wizytą powtórzyła już wszystkie badania. Mi kłócie się co raz to nie przeszkadza, nie wiem czy badania do programu mogą być robione dużo wcześniej, zadzwoń i zapytaj najwyżej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak tez zrobię prywatnie a resztę badań przed wizytą. Jeszcze tylko ten rezonans przetrwać, stres ogromny, bo sie okaże czy tec działa czy też nie. Jeszcze w poniedziałek mam jeden rezonans tyle, że rdzenia,bo nigdy nie miałam, ktory robię sobie przez NFZ ale od mojego neurologa, zobaczymy co tam słychać Uśmiech
Odpowiedz
#18
(09-04-2019, 12:43)Beciaa05 napisał(a):
(08-04-2019, 20:51)hela napisał(a): Kreatynina musi być zrobiona przed MRI, do podania kontrastu potrzebny jest ten wynik. Ja bym zrobiła prywatnie a przed wizytą powtórzyła już wszystkie badania. Mi kłócie się co raz to nie przeszkadza, nie wiem czy badania do programu mogą być robione dużo wcześniej, zadzwoń i zapytaj najwyżej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak tez zrobię prywatnie a resztę badań przed wizytą. Jeszcze tylko ten rezonans przetrwać, stres ogromny, bo sie okaże czy tec działa czy też nie. Jeszcze w poniedziałek mam jeden rezonans tyle, że rdzenia,bo nigdy nie miałam, ktory robię sobie przez NFZ ale od mojego neurologa, zobaczymy co tam słychać Uśmiech
Zrobione, zapomniałam że rezonans jest takim trochę "wkurzajacym badaniem" przez te specyficzne dźwięki.. Powkurzalam się trochę, bo nie lubię tak bez ruchu leżeć od razu mam uczucie zdretwienia a co najlepsze chwycił mnie flash (miewam je na prawdę rzadko a tu proszę w takim momencie) - myślałam że tam splone, tak paliło ale dałam radę, nie chciałam przerywać badania bo wolałam mieć już to za sobą.. No nic to teraz trzeva czekac  i miec nadzieję na dobre wyniki..
Odpowiedz
#19
Lepszy rezonans niż kolonoskopia
Odpowiedz
#20
(12-04-2019, 15:23)hela napisał(a): Lepszy rezonans niż kolonoskopia

Masz racje, ja tam kolonoskopii już nigdy więcej nie chcę mieć robionej.
Płacz Smutny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości