Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy SM zawsze tak boli?
#21
Anka a to nie bardziej tak jakby ta podłoga była bardzo zimna? Taka przeczulica?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#22
(26-09-2018, 20:32)hela napisał(a): Anka a to nie bardziej tak jakby ta podłoga była bardzo zimna? Taka przeczulica?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Ogolnie to owszem podloga zimna. Ale czulam pieczenie jakbym wlozyla stope do rozgrzanej patelni. Nie wazne czy na panelach stanelam czy na kafelkach w lazience.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#23
No właśnie takie odczucie zupełnie innej temperatury, też to miałam, przeszło samo. A już się bałam że rzut. Czasem jak się dotknie czegoś bardzo zimnego to jest takie wrażenie jakby parzyło, tylko u nas chyba prawdziwa temperatura nie ma znaczenia, czujemy to inaczej, w sensie że coś nie musi być naprawdę bardzo zimne czy gorące. Nie miałam wrażenia jakby piekło, było tylko cholernie nieprzyjemne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
Gamera moja mama tak ma cala prawa str ale dodam że SM nie ma, ma kilka zmian demielizacyjnych i spor niedokrwiennych. Na razie szukaja przyczyn ale bez efektu. Lekarze odrzucili SM
Odpowiedz
#25
Wyczytałem że bół w postaci ciągłego pieczenia kończyn dopada ok 28% chorych najczęściej z MS PP i jest wynikiem zmian w odc.szyjnym i kręgowym...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#26
(16-10-2018, 13:13)Dr.Strange napisał(a): Wyczytałem że bół w postaci ciągłego pieczenia kończyn dopada ok 28% chorych najczęściej z MS PP i jest wynikiem zmian w odc.szyjnym i kręgowym...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Znalazłeś lekarza ? Kregowy? W sensie krzyżowy? Bo kregowego odcinka w kregoslupie to nie ma z tego co sie uczylam na anatomii. Ja mam zmiany w mozgu, szyji i odcinku piersiowym. Pieczenie mialam ale dlugo nie trwalo i samo przeszlo. Wez znajdz lekarza niech ktos postawi ci w koncu diagnoze. Ty sobie juz PP przyczepiles ze masz. Po co sam sobie robisz krzywde nakrecajac sie jak nie masz postawionej diagnozy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
https://www.youtube.com/watch?v=jeo3an2M_Lo
Odpowiedz
#28
(16-10-2018, 13:22)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 13:13)Dr.Strange napisał(a): Wyczytałem że bół w postaci ciągłego pieczenia kończyn dopada ok 28% chorych najczęściej z MS PP i jest wynikiem zmian w odc.szyjnym i kręgowym...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Znalazłeś lekarza ? Kregowy? W sensie krzyżowy? Bo kregowego odcinka w kregoslupie to nie ma z tego co sie uczylam na anatomii. Ja mam zmiany w mozgu, szyji i odcinku piersiowym. Pieczenie mialam ale dlugo nie trwalo i samo przeszlo. Wez znajdz lekarza niech ktos postawi ci w koncu diagnoze. Ty sobie juz PP przyczepiles ze masz. Po co sam sobie robisz krzywde nakrecajac sie jak nie masz postawionej diagnozy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odc szyjny i piersiowy.Zapisałem się już na rezonans.Przytaczam cytat z pytaniem czy też macie taki ból a nie diagnozując siebie.Choć nie ukrywam że mam obawy dotyczące rdzenia.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#29
(16-10-2018, 13:13)Dr.Strange napisał(a): Wyczytałem że bół w postaci ciągłego pieczenia kończyn  dopada ok 28% chorych najczęściej z MS PP i jest wynikiem zmian w odc.szyjnym i kręgowym...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

ale to już ustaliliśmy że nie masz sm, zwłaszcza PP, na litość boską człowieku idź w końcu do lekarza zamiast się diagnozować samemu

(16-10-2018, 13:34)Dr.Strange napisał(a):
(16-10-2018, 13:22)Anka napisał(a):
(16-10-2018, 13:13)Dr.Strange napisał(a): Wyczytałem że bół w postaci ciągłego pieczenia kończyn  dopada ok 28% chorych najczęściej z MS PP i jest wynikiem zmian w odc.szyjnym i kręgowym...

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka


Znalazłeś lekarza ? Kregowy? W sensie krzyżowy? Bo kregowego odcinka w kregoslupie to nie ma z tego co sie uczylam na anatomii. Ja mam zmiany w mozgu, szyji i odcinku piersiowym. Pieczenie mialam ale dlugo nie trwalo i samo przeszlo. Wez znajdz lekarza niech ktos postawi ci w koncu diagnoze. Ty sobie juz PP przyczepiles ze masz. Po co sam sobie robisz krzywde nakrecajac sie jak nie masz postawionej diagnozy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odc szyjny i piersiowy.Zapisałem się już na rezonans.Przytaczam cytat z pytaniem czy też macie taki ból a nie diagnozując siebie.Choć nie ukrywam że mam obawy dotyczące rdzenia.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

Dopóki nic w rezonansie nie wyjdzie i lekarz tego nie potwierdzi to skąd możesz wiedzieć czego dotyczą Twoje objawy??? z internetu to sobie można zdiagnozować wszystko, i nie zadawaj tych samych pytań po raz kolejny
Odpowiedz
#30
Tak tak wiem weź się w garść i zacznij się leczyćUśmiech

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

Tego czy mam czy nie mam SM wy nie ustaliliście i nie ustalicie a diagnoza nerwicy przy tylu objawach mnìe nie satysfakcjonuje.Zobaczymy co pokaże rezonans ww odcinków i wtedy będę wiedział więcej.

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości