Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#31
Odebrałem dzisiaj wynik powtórzonego rezonansu po 7 msc od wstępnej diagnozy. Wnioski takie, że w głowie 1 nowa zmiana, która jest aktywna 10x5x4mm. W rdzeniu szyjnym spokój na tą chwilę. Z takim wnioskiem raczej mnie zakwalifikują do programu prawda ?  Duży uśmiech
Odpowiedz
#32
Dlaczego? Występuje rozsianie w czasie, plus zmiana jest aktywna, próbuj.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#33
No według mnie spełniam już te wymagania, które NFZ narzuca. Zobaczymy co powie na to neuro. Ogólnie prześledziłem już wszystkie tematy dot. leków i jestem najbardziej skłonny do tec po przeczytaniu wszystkich opinii.
Odpowiedz
#34
Oczko 
Minęło trochę czasu i udało mi się dzisiaj przejść kwalifikacje do programu. Stan ogólnie został oceniony na dobry, ale odrazu po tym otrzymałem pierwsze opakowanie tecfidery bo wlasnie o tym leku rozmawialiśmy od początku z lekarzem. Czy była to dobra decyzja, okaże się pewnie po czasie :D
Odpowiedz
#35
SuperUśmiech powodzenia z tecUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#36
Powodzenia Uśmiech
Odpowiedz
#37
Nie dziękuje dziewczyny  Duży uśmiech
Odpowiedz
#38
Powodzenia
Odpowiedz
#39
(12-03-2019, 21:38)Moris napisał(a): Minęło trochę czasu i udało mi się dzisiaj przejść kwalifikacje do programu. Stan ogólnie został oceniony na dobry, ale odrazu po tym otrzymałem pierwsze opakowanie tecfidery bo wlasnie o tym leku rozmawialiśmy od początku z lekarzem. Czy była to dobra decyzja, okaże się pewnie po czasie Duży uśmiech

Super, ze juz jestes w programie. Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości