Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diagnoza
#1
Mam 37 lat. Diagnozę potwierdzono przed świętami. Mam zmiany w kręgosłupie piersiowym, szyjnym i głowie. Czy mógłby ktoś polecić szpital w wielkopolsce. Konin mi odradzo. W Poznaniu na szwajcarskiej odmówili z braku miejsc. W msw kazali przysłać dokumenty, ale nie powiedzieli kiedy mogę być przyjęta. Objawy mam bardzo znikome. Tylko lekkie mrowienie w palcach lewej dłoni. Zależy mi na czasie. Boję się, że objawy się nasilą !
Odpowiedz
#2
Czesc! Witaj na forum. Ja z innego wojewodztwa wiec nie pomoge. Jest tu watek o szpitalach, zerknij moze cos znajdziesz. W sensie ktos polecal jakis szpital blisko ciebie
Odpowiedz
#3
cześć, witaj, objawy się nie nasilają jakoś bardzo szybko, tylko się nie pochoruj, bo to może wywołać rzut, ostatnio agica pisała właśnie o szwajcarskiej chyba, ale ja tez nie z tamtych okolic
Odpowiedz
#4
Witaj. Chciałem w następnym tygodniu dzwonić na Szwajcarską żeby się dowiedzieć jak u nich sytuacja wygląda, ale mnie uprzedziłaś  Duży uśmiech A w MSW z jakim lekarzem rozmawiałaś?
Odpowiedz
#5
http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=415
Odpowiedz
#6
Ja się leczę w Gorzowie w Szpitalu na Dekerta
Odpowiedz
#7
(28-12-2018, 16:10)hela napisał(a): cześć, witaj, objawy się nie nasilają jakoś bardzo szybko, tylko się nie pochoruj, bo to może wywołać rzut, ostatnio agica pisała właśnie o szwajcarskiej chyba, ale ja tez nie z tamtych okolic

Drętwienie palców w lewej dłoni mam już bardzo długo. Myślę że ponad pół roku. A tak poza tym to nic
Odpowiedz
#8
mi tak trzeci rok drętwieją tylko po poważniejszym rzucie i solu mniej drętwiały, można się przyzwyczaićOczko
Odpowiedz
#9
Witaj. Ja jestem z okolic Konina. Tam z programem lekowym jest nieciekawie pod względem terminów. Ja się tam niestety nie doczekałam. Ale może teraz się coś zmieniło. Nie wiem. Zawsze możesz spróbować się dowiedzieć. A w programie jestem właśnie na szwajcarskiej w Poznaniu i tam dostałam się od razu ale to było ponad półtora roku temu.
Odpowiedz
#10
(28-12-2018, 16:10)hela napisał(a): cześć, witaj, objawy się nie nasilają jakoś bardzo szybko, tylko się nie pochoruj, bo to może wywołać rzut, ostatnio agica pisała właśnie o szwajcarskiej chyba, ale ja tez nie z tamtych okolic

Hela, jak to z ta choroba? Ja jestem przeziebiona właśnie i już myśle ze coś nowego mi dolega .. Pol godziny wcześniej wypiłam na przeziębienie viksa a później tecfidere nie wiem czy tak można ale nie miałam wyjścia..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości