Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Betaferon
Cześć.
Diagnoza z października 2020r. Betaferon przyjmuję od grudnia 2020r. więc trochę ponad rok. Rezonans z listopada pokazał że nie mam żadnych nowych zmian więc chyba działa. Teraz mam lekki rzut, drętwienie twarzy i przyjmuje Medrol w tabletkach ale w sumie nie wiem czy to rzut czy pogorszenie bo ostatnio miałam stresujący czas.. Pytanie mam do Was czy odczuwacie na Betaferonie uczucie duszności /ścisku w klatce piersiowej/problem z wzięciem głębokiego oddechu. Kardiologicznie sprawdzone, nic się nie dzieje złego. Ciśnienie w normie. Ale to koszmarne uczucie ścisku czasem powraca. Przez cały ten rok miałam już kilka takich epizodów. Właśnie trwa kolejny. Nigdy nie mówiłam o tym neurolog bo nie wiązałam tego z lekiem ale może powinnam. Wczoraj próbowałam medytacji/relaksacji przed snem, trochę mnie to uspokoiło i spałam dobrze ale dzisiaj od rana znowu mnie ściska. Czy mieliście też takie objawy?
Odpowiedz
Ja kłuję się od końca kwietnia 2020. U siebie nie zaobserwowałem takich dolegliwości, ale każdy zapewne reaguje inaczej. Myślę, że powinnaś porozmawiać z lekarzem. Wszystkiego dobrego życzę! Uśmiech
Odpowiedz
(11-06-2021, 09:05)Karola1112 napisał(a): Cześć, mam pytanie czy robiliście czasem przerwy w zastrzykach? 1 dzień czy więcej? Pozdrawiam ☺️

Ja czasem miałam przerwę 4 dni... czyli 2 zastrzyki i nic się nie działo. A tak wogóle to pielęgniarka mówiła że 2 może braknąć  Język
Odpowiedz
Witam, mam pytanie, jaka może być najdłuższa przerwa pomiędzy wstrzyknięciami, wiem że jak się zdarzy sporadycznie 72 h to nic nie powinno się stać, ale np. 96 h? Czy ewentualnie podanie zstrzyka przed upływem 48 h np 38 h może mieć jakieś konsekwencje?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości