Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
#1
Witam serdecznie 
Nazywam się Sylwia mieszkam za granicą forum przeglądałam czasami dzisiaj zdecydowałam się dołączyć .
Diagnozę mam o 3 tygodni podejrzenia od 10 miesięcy a objawy od 2 lat. Dzisaj dostałam leki wybrałam COPAXONE. Czy ktoś z Was na może doświadczenia z tym lekiem?
Odpowiedz
#2
Hej, witaj na forum Uśmiech
zobacz tu: http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=100
Odpowiedz
#3
(04-04-2019, 16:49)speculum napisał(a): Hej, witaj na  forum Uśmiech
zobacz tu: http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=100

Dziękuję za odpowiedź poczytam sobie.
Odpowiedz
#4
(04-04-2019, 16:53)sylwia2019 napisał(a):
(04-04-2019, 16:49)speculum napisał(a): Hej, witaj na  forum Uśmiech
zobacz tu: http://www.stwardnienierozsiane.info/for...hp?tid=100

Dziękuję za odpowiedź poczytam sobie.

Możesz zdradzić jakie miałaś leki do wyboru? Uśmiech
Odpowiedz
#5
Cześć. Witaj na forum. Też mam copaxone od ponad roku. Ogólnie jak się czujesz? A w programie jesteś tam gdzie mieszkasz?
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#6
Tak mogę jednak nie pamiętam nazw było tam 5 leków w zastrzykach i dwa w tabletkach i jeden we wlewie. Trzy pierwsze to był interferon COPAXONE  a te w tabletkach jeden był w fazie jak to powiedzieć no testowania na pacjetach. Mieszkam za granicą ivtu nie ma programów poprostu dostaje się leki na 6 miesięcy jak działają to super jak nie to zmiana na inny .

Jak sie czuję? Dziwnie bo oprócz SM mam też fibromialgie . Jestem ciągle obolała jakby mnie ktoś codziennie kijem obijał. I do tego jaszcze problem z prawym okiem ,prawą ręką i prawą mogą.
Odpowiedz
#7
(04-04-2019, 17:10)sylwia2019 napisał(a): Tak mogę jednak nie pamiętam nazw było tam 5 leków w zastrzykach i dwa w tabletkach i jeden we wlewie. Trzy pierwsze to był interferon COPAXONE  a te w tabletkach jeden był w fazie jak to powiedzieć no testowania na pacjetach. Mieszkam za granicą ivtu nie ma programów poprostu dostaje się leki na 6 miesięcy jak działają to super jak nie to zmiana na inny .

Jak sie czuję? Dziwnie bo oprócz SM mam też fibromialgie . Jestem ciągle obolała jakby mnie ktoś codziennie kijem obijał. I do tego jaszcze problem z prawym okiem ,prawą ręką i prawą mogą.

Ja biorę copaxone od ponad pół roku, nie mogę narzekać. Jedyne minusy to ciagle zrosty, bolesne baniaki na nogach, ale nie każdy tak ma Uśmiech
Odpowiedz
#8
(04-04-2019, 17:19)poprostusysia napisał(a):
(04-04-2019, 17:10)sylwia2019 napisał(a): Tak mogę jednak nie pamiętam nazw było tam 5 leków w zastrzykach i dwa w tabletkach i jeden we wlewie. Trzy pierwsze to był interferon COPAXONE  a te w tabletkach jeden był w fazie jak to powiedzieć no testowania na pacjetach. Mieszkam za granicą ivtu nie ma programów poprostu dostaje się leki na 6 miesięcy jak działają to super jak nie to zmiana na inny .

Jak sie czuję? Dziwnie bo oprócz SM mam też fibromialgie . Jestem ciągle obolała jakby mnie ktoś codziennie kijem obijał. I do tego jaszcze problem z prawym okiem ,prawą ręką i prawą mogą.

Ja biorę copaxone od ponad pół roku, nie mogę narzekać. Jedyne minusy to ciagle zrosty, bolesne baniaki na nogach, ale nie każdy tak ma Uśmiech
Do mnie przez pierwsze kilka dni będzie przyjeżdżał pielęgniarka. Będzie mnie uczyła robić zastrzyki i będzie sprawdzać jak reaguję na wstrzykniecia.
Odpowiedz
#9
Cześć, witaj na forumUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#10
Hej Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości