Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początkująca w leczeniu 2 linii
#31
Są jakieś ograniczenia czasowe wzgledem drugiej linii leczenia czy nie ma??
Odpowiedz
#32
Teraz to 5 lat bodajże w pl, ale nie wiem czy się coś nie zmieniło
Odpowiedz
#33
Mogliby zniesc te ograniczenia
Odpowiedz
#34
Fajnie by było jakby znieśli te ograniczenia czasowe bo 5 lat to krótko trochę i po 5-ciu latach znów trzeba powtarzać od początku czy jak to wygląda??
Odpowiedz
#35
Wiesz co wejdz na strone ptsr i zobacz czy nie napisali
Ja nie pomoge bo nie wiem
Ja na 1 linii
Odpowiedz
#36
Dziękuję wam wszystkim za wszystkie informacje i pomoc, koko dżambo i do przodu ????
Odpowiedz
#37
W drugiej linii też nie ma już ograniczeń czasowych tak samo jak w pierwszej.
Odpowiedz
#38
Klaudi26 no to super jak już nie ma ograniczeń w drugiej linii
Odpowiedz
#39
(21-05-2019, 19:08)izaa458662 napisał(a): Dzień Dobry wszystkim Uśmiech

Jestem Iza i jestem tutaj nowa, właściwie dopiero dziś odkryłam te forum (z czego bardzo się cieszę).
Mam 20 lat, a choruję od 15 roku życia, więc z SM zdążyłam się już zaprzyjaźnić. 
Od 5 dni jestem w programie leczenia 2 linii Fingolimodem - Gilenią, niestety pula pytań w mojej głowie wciąż rośnie, a nawet nie mam z kim się konsultować na temat mojej choroby oprócz lekarzy.
A więc przechodząc do sedna.. Uśmiech?
Chciałabym zapytać, czy mógłby mi ktoś napisać jak wygląda sprawa przeziębień przy leczeniu Gilenią (Jakie można stosować leki przy przeziębieniach bo aktualnie czuję, że coś mnie "rozkłada" Smutny )? 
Drugie pytanko, to czy można stosować ją na czczo czy jednak lepiej po lub w trakcie posiłku.

Z góry bardzo dziękuję za poświęcenie mi czasu przy czytaniu tego posta.. :Uśmiech
Pozdrawiam cieplutko!
Czesc Iza, jestem Ewa :-)
Razem rozpoczynamy na forum i pytamy o ten sam lek Gilenya. Nie moge teraz wiecej powiedziec jak jest z tym lekiem gdyz pierwsza tabletke dostane w poniedzialek 25.05. Jednak jak juz bede stosowac moge dzielic sie z Toba doswiadczeniem bo prawie w tym samym czasie zaczynamy. 
Czy mozesz powiedziec czy czulas sie ok rozpoczynajac branie leku? Czy teraz po kilku dniach widzisz u siebie jakies efekty uboczne lub moze poprawe? Czy bierzesz go podczas posilku?
U mnie Tecfidera nie zatrzymala postepu choroby, wiec lekarz (zmienilam lekarza, jest przystojniejszy szukajac plusow zmiany na ten moment :-) ) zaproponowal Gilenya. Troche sie boje tej zmiany dlatego szukam wiecej informacji. Pozdrawiam Cie serdecznie, Ewa
Odpowiedz
#40
Hej, a ile trwała obserwacja leczenia Tec, że lekarz zmienił?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości