Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam [emoji3]
#1
Witam Wszystkich [emoji3] Na imię mam Jakub - lat 28. Choruje 8 lat, Betaferonem katuje się od lat 5 [emoji3] Mieszkam i leczę się w Rzeszowie. Obecnie samopoczucie w miarę OK, poza oczywiście drobnymi niedogodnościami, które pewnie zna każdy z nas. Cieszę się, że znalazłem to forum i mam nadzieje, ze dowiem się od Was wielu nowych rzeczy! Pozdrawiam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#2
Cześć.
U mnie chorobę zdiagnozowano w wieku 39 lat (teraz mam 42 lata), wtedy miałem pierwszy rzut. Biorę Copaxone 3 x w tygodniu i jak na razie jest o.k. Uśmiech
Odpowiedz
#3
Cześć Jakub Uśmiech Mam nadzieję, że zarówno dowiesz się tu nowych rzeczy, jak i podzielisz z nami swoimi doświadczeniami, których po tylu latach na pewno Ci nie brakuje! Uśmiech
Odpowiedz
#4
Cześć Jakub Uśmiech mam nadzieje, ze dobrze się będziesz czuł na forum. My w miarę możliwości będziemy służyć pomocą.
Odpowiedz
#5
Cześć Kuba (mogę tak się do Ciebie zwracać? Uśmiech ). Masz rację, każdy z nas chyba zna niedogodności związane z leczeniem i samą chorobą. Ale najważniejsze, że leczenie powstrzymuje chorobę. A niedogodności - da się do nich przywyczaićUśmiech
Odpowiedz
#6
Cześć Jakubie, witamy na forum o ludziach i dla ludzi z SM.
Odpowiedz
#7
Część Jakub Uśmiech głowa do góry !
Odpowiedz
#8
(07-06-2016, 14:53)jzak662 napisał(a): Witam Wszystkich [emoji3] Na imię mam Jakub - lat 28. Choruje  8 lat, Betaferonem katuje się od lat 5 [emoji3] Mieszkam i leczę się w Rzeszowie. Obecnie samopoczucie w miarę OK, poza oczywiście drobnymi niedogodnościami, które pewnie zna każdy z nas. Cieszę się, że znalazłem to forum i mam nadzieje, ze dowiem się od Was wielu nowych rzeczy! Pozdrawiam!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć Kuba, pozdrawiam Cię ciepło, powiedzmy że jestem z bliskich Ci okolic, mieszkam w Mielcu a leczę się w Rzeszowie właśnie Oczko
Życie jest piękne. Serce  Trzeba tylko brać odpowiednie leki
taki żarcik kosmonaucik  Uśmiech


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości