Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bóle głowy
#21
Dziękuję, postaram się ogarnąć jak najszybciej by wrócić do normy [emoji6]

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#22
Jak sie dzis czujesz?
Jak minela noc?
Tak czytam co napisalas i jak nadal sie bol utrzymuje to moze SOR?
Lepiej nie bagatelizowac takich objawow
Odpowiedz
#23
Dziękuję za wsparcie, ból jest mniejszy, ale wciąż obecny. Jest trochę lepiej, postaram się dziś dużo odpoczywać, bo jutro znów praca, może to nadmiar stresu, sesja na studiach w pełni, zmęczenie, będę trzymać rękę na pulsie

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#24
Dobrze że się polepszaUśmiech


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#25
(01-01-2020, 13:22)Pieszczoch87 napisał(a): Dziękuję za wsparcie, ból jest mniejszy, ale wciąż obecny. Jest trochę lepiej, postaram się dziś dużo odpoczywać, bo jutro znów praca, może to nadmiar stresu, sesja na studiach w pełni, zmęczenie, będę trzymać rękę na pulsie

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka

trochę się wproszę z tym bólem głowy, powiem szczerze że miałam okropnie okropne bóle głowy, konsultacja z neurologiem - "no a na co Pani choruje" moja odpowiedź : no na SM, to ten "no to właśnie" , przepisałam mi jakieś tabletki które kosztowały a ponad 100 i nie pomogły, przypadkowo odkryłam przeciwbólowo solpadeine na migrenę i tego typu bóle, i wiesz co pomogło, polecam, teraz stosuje to raz na jakiś czas jak zaczyna mnie głowa boleć, ale to prawda że jeśli źle śpisz, za duży stres, itd. to głowa może nas boleć...
Życie jest piękne. Serce  Trzeba tylko brać odpowiednie leki
taki żarcik kosmonaucik  Uśmiech


Odpowiedz
#26
Latem neurolog przepisał mi Anapran na ból głowy, ale często stosowany też powoduje ból, więc używam go okazjonalnie, leki bez recepty nie pomagają. Neurologa mam dopiero po MRI w lutym więc do tej pory może będzie już dobrze, teraz to już nie ból tylko lekkie '' ćmienie "

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#27
I tak od sylwestra? Masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#28
Tak, chociaż to takie delikatne uczucie teraz w porównaniu z tym co było wtedy

Wysłane z mojego LDN-L21 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości