Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sanatorium - formalności
#21
Ha ha no to tak jak wszędzie.
Umysł przypomina żyzny ogród, którym trzeba się codziennie zajmować, aby kwitł. - A. de Mello
Odpowiedz
#22
No to powiem że za 4 dni ruszam. Rehabiitacja w szpitalu uzdrowiskowym, 28 dni. No i trafił się przydział do Ciechocinka, Tam mnie jeszcze nie było. Może ktoś był albo wie jak jest dokładnie w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo Rehabilitacyjnym?
Oczywiście jakby ktoś był ciekawy to po powrocie, albo nawet i w trakcie opiszę co się da.
Odpowiedz
#23
No to baw się dobrzeUśmiech można by pozakładać nowe wątki z opisami takich miejsc i turnusów, będzie prościej szukać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#24
No niby można jakiś nowy wątek, ale czy jest aż tyle osób, żeby czytać i pisać coś w nim. Ja jakby co pisac mogę.
Odpowiedz
#25
Zawsze to ktoś przeczyta, nie chodzi o to żeby wszyscy tam pisali, ale żeby zainteresowanym było prościej znaleźć informację i jakby co dopytać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#26
No to się pochwale. Skierowanie zatwierdzone w NFZ, czekam w kolejce, zdaje się, że tak może wrzesień wypadnie, że sobie pojadę. Rehabilitacja uzdrowiskowa w szpitalu uzdrowiskowym - 28 dni. Dla ciekawych oczywiście po powrocie opisze co i jak.
Odpowiedz
#27
A gdzie się wybierasz? Wiesz już?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#28
(18-05-2019, 11:36)hela napisał(a): A gdzie się wybierasz? Wiesz już?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A tego to nie sposób przewidziec, ogólnie chciałem jak zawsze niziny, to możliwości są ograniczone. Się okaże jak przyjdzie kolej.
Odpowiedz
#29
(18-05-2019, 11:36)hela napisał(a): A gdzie się wybierasz? 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ano Hela już od wczoraj wiadomo. Od 24 sierpnia jadę do Gołdapi. Rehabilitacja - 4 tygodnie. Już raz byłem tam zobaczymy co sie zmieniło.
Odpowiedz
#30
Ciekawe kiedy będę miała tyle czasu żeby tak się wybraćUśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości