Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie
#1
Cześć,
Konto założyłam już dawno, ale dotąd byłam tylko obserwatorką. Dziś postanowiłam do Was dołączyć.
Mam 21 lat, choruję ok 1,5 roku a leczę prawie rok. Stwardnienie rozsiane trochę namieszało mi w życiu, musiałam np. zmienić studia. Mimo wszystko wiem, że do drobiazg i cieszę się, że jest tak, jak jest. Oby nie było gorzej. Chętnie poznam inne osoby, zwłaszcza z woj. kujawsko-pomorskiego i wielkopolski.
Odpowiedz
#2
Cześć Gosiak. Ja co prawda nie jestem z Twojego regionu, ale chętnie Cię poznam Uśmiech
Studiami się nie przejmuj. Są ważne, ale na nich świat się nie kończy!
Odpowiedz
#3
Cześć Gosiu. Uśmiech Studia to ważna sprawa, ale zdrowie - ważniejsza Uśmiech W walce z chorobą najważniejsze jest pozytywne podejście - widać, że Ty je masz Uśmiech
Odpowiedz
#4
(12-06-2016, 18:07)GosiaK napisał(a): Cześć,
Konto założyłam już dawno, ale dotąd byłam tylko obserwatorką. Dziś postanowiłam do Was dołączyć.
Mam 21 lat, choruję ok 1,5 roku a leczę prawie rok. Stwardnienie rozsiane trochę namieszało mi w życiu, musiałam np. zmienić studia. Mimo wszystko wiem, że do drobiazg i cieszę się, że jest tak, jak jest. Oby nie było gorzej. Chętnie poznam inne osoby, zwłaszcza z woj. kujawsko-pomorskiego i wielkopolski.

Cześć Uśmiech  Stwardnienie rozsiane namieszało, Ty na pewno odkręcisz Uśmiech
Odpowiedz
#5
(12-06-2016, 18:07)GosiaK napisał(a): Cześć,
Konto założyłam już dawno, ale dotąd byłam tylko obserwatorką. Dziś postanowiłam do Was dołączyć.
Mam 21 lat, choruję ok 1,5 roku a leczę prawie rok. Stwardnienie rozsiane trochę namieszało mi w życiu, musiałam np. zmienić studia. Mimo wszystko wiem, że do drobiazg i cieszę się, że jest tak, jak jest. Oby nie było gorzej. Chętnie poznam inne osoby, zwłaszcza z woj. kujawsko-pomorskiego i wielkopolski.

Cześć GosiaK, ja przez SM nie poszłam nawet na te studia, dopadło mnie w klasie maturalnej na chwilę przed maturami , też Cię chętnie poznam choć ja z podkarpacia jestem. Super że masz pozytywne myślenie, bo to widać, i że się leczysz, można wiedzieć czym? Uśmiech Pozdrawiam
Życie jest piękne. Serce  Trzeba tylko brać odpowiednie leki
taki żarcik kosmonaucik  Uśmiech


Odpowiedz
#6
Cześć Gosiu!
Głowa do góry. Uśmiech
Ja jestem z Wielkopolski Oczko
Odpowiedz
#7
Witaj GosiuUśmiech myślę że SM każdemu z Nas namieszal w życiu, z czegoś musieliśmy zrezygnować, ustalić nowe priorytety ale czasami dzięki chorobie zaczynamy doceniać nawet te najmniesze rzeczy. Ja jestem co prawda z pomorskiego ale kto wie,może kiedyś zorganizuje się jakieś wspólne spotkanie... Nasze forum dopiero się rozkręca i  czekamy na pomysły Uśmiech
Odpowiedz
#8
Witaj w Naszym  SM - owym klanie  Gosiu Uśmiech
Odpowiedz
#9
Hello , Mazury witają ...
Alleluja i do przodu ! Uśmiech
Odpowiedz
#10
Dziękuję Wam za miłe przyjęcie :*


(13-06-2016, 18:28)redheadgirl napisał(a): Cześć GosiaK, ja przez SM nie poszłam nawet na te studia, dopadło mnie w klasie maturalnej na chwilę przed maturami , też Cię chętnie poznam choć ja z podkarpacia jestem. Super że masz pozytywne myślenie, bo to widać, i że się leczysz, można wiedzieć czym? Uśmiech Pozdrawiam

Biorę Avonex.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości