Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jak zmienić miejsce leczenia będąc w programie
#1
hej!
Nie podoba mi się opieka w placówce, gdzie jestem w programie. Poradźcie, jak zmienić miejsce leczenia nie wylatując z programu? rzecz dotyczy Łodzi. Może polecacie jakieś miejsce?
Odpowiedz
#2
Dwie placówki muszą się dogadać między sobą odnośnie Twojej osoby. NFZ w to nie wnika. W zeszłym roku dzwoniłam do NFZ w tej sprawie. W rezultacie nie zmieniłam placówki, ale wiem, że można i nie powinno być z tym większych problemów.
Nadzieja jest płomieniem który  migoce, ale nie gaśnie... 
Odpowiedz
#3
(03-10-2019, 06:27)Akinom napisał(a): Dwie placówki muszą się dogadać między sobą odnośnie Twojej osoby. NFZ w to nie wnika. W zeszłym roku dzwoniłam do NFZ w tej sprawie. W rezultacie nie zmieniłam placówki, ale wiem, że można i nie powinno być z tym większych problemów.

Bardzo ci dziękuję za info. W tej chwili jestem w momencie procedury zmiany leku ( z Tecfidery na Pregridy). Jak się to już dokona to chyba zmienię miejsce leczenia. Tylko nie wiem, gdzie jest lepiej. Tu dla pacjenta maja bardzo mało czasu, trudno się umówić z lekarzem, jak jest jakaś obawa o rzut, to nie ma jasnej procedury do kogo mam się zwrócić. Popsuło się, a było lepiej. Jeszcze raz dzięki.
Odpowiedz
#4
A gdzie sie leczysz?ja jestem w Barlickim i chwalę sobie. Co prawda też mogłabym sie czepiać,  że jakoś duzo czasu nikt mi nie poświęca ale ja to panikara jestem także biorę na to poprawke. Jestem u dr Ciach w programie i bardzo ją polecam. Konkretna i bardzo życzliwa.
Odpowiedz
#5
(03-10-2019, 10:36)Kaczucha napisał(a): A gdzie sie leczysz?ja jestem w Barlickim i chwalę sobie. Co prawda też mogłabym sie czepiać,  że jakoś duzo czasu nikt mi nie poświęca ale ja to panikara jestem także biorę na to poprawke. Jestem u dr Ciach w programie i bardzo ją polecam. Konkretna i bardzo życzliwa.

(03-10-2019, 12:01)Japko napisał(a):
(03-10-2019, 10:36)Kaczucha napisał(a): A gdzie sie leczysz?ja jestem w Barlickim i chwalę sobie. Co prawda też mogłabym sie czepiać,  że jakoś duzo czasu nikt mi nie poświęca ale ja to panikara jestem także biorę na to poprawke. Jestem u dr Ciach w programie i bardzo ją polecam. Konkretna i bardzo życzliwa.

Ja jestem w Koperniku. Dzięki za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#6
Również polecam szpital Barlickiego. Tak naprawdę polecam cały zespół lekarzy, żadnemu nie mogę zarzucić braku kompetencji. 

Zależy też czego się oczekuje podczas wizyty, bo niektorzy są bardzo konkretni i rzeczowi przez co mogą się wydawać niemili. Chociaż w przypadku pani dr Ciach raczej tego problemu nie ma  Uśmiech
Odpowiedz
#7
Czy komus udalo się zmienic miejsce leczenia i pozostał w programie?
Odpowiedz
#8
Widze ze chyba nie bylo osob, ktore przeszly w ramach programu do innego szpitala. Ciekawe czy jest to wogole mozliwe....
Odpowiedz
#9
będę próbował w przyszłym roku w lutym przejść z bielańskiego na banacha o ile moja neurolog znajdzie mi wolne miejsce u siebie w programie
Odpowiedz
#10
Hmm no to zycze powodzenia ja lecze sie w Gdyni a chcialabym w gdansku. Nie wiem jak sie do tego zabrac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości