Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plegridy
#1
Pytanie 
Hej. Mam zmieniony lek z Tecfidery na Plagridy. Tec. pokonała moje lymfocyty i spadały nie do opanowania.Jakie macie doświadczenia z Plagridy? Jak sobie radzić z objawami grypopodobnymi i czy długo trwają. Wprowadźcie mnie proszę w temat, bo się obawiam. Płacz Płacz
Odpowiedz
#2
(03-10-2019, 10:11)Japko napisał(a): Hej. Mam zmieniony lek z Tecfidery na Plagridy. Tec. pokonała moje lymfocyty i spadały nie do opanowania.Jakie macie doświadczenia z Plagridy? Jak sobie radzić z objawami grypopodobnymi i czy długo trwają. Wprowadźcie mnie proszę w temat, bo się obawiam. Płacz Płacz

Do ilu ci spadły limfo?
Odpowiedz
#3
(03-10-2019, 11:31)Anka napisał(a):
(03-10-2019, 10:11)Japko napisał(a): Hej. Mam zmieniony lek z Tecfidery na Plagridy. Tec. pokonała moje lymfocyty i spadały nie do opanowania.Jakie macie doświadczenia z Plagridy? Jak sobie radzić z objawami grypopodobnymi i czy długo trwają. Wprowadźcie mnie proszę w temat, bo się obawiam. Płacz Płacz

Do ilu ci spadły limfo?

Oj, do 0,4. Potem odrabiałam, bez leku, potem spadały bo znowu zaczynałam brać i tak po rocznych próbach, odbudowywania ich i znowu brania Tec (wszystko pod nadzorem lekarza) ostatecznie zmiana leku.
Odpowiedz
#4
(03-10-2019, 12:00)Japko napisał(a):
(03-10-2019, 11:31)Anka napisał(a):
(03-10-2019, 10:11)Japko napisał(a): Hej. Mam zmieniony lek z Tecfidery na Plagridy. Tec. pokonała moje lymfocyty i spadały nie do opanowania.Jakie macie doświadczenia z Plagridy? Jak sobie radzić z objawami grypopodobnymi i czy długo trwają. Wprowadźcie mnie proszę w temat, bo się obawiam. Płacz Płacz

Do ilu ci spadły limfo?

Oj, do 0,4. Potem odrabiałam, bez leku, potem spadały bo znowu zaczynałam brać i tak po rocznych próbach, odbudowywania ich i znowu brania Tec (wszystko pod nadzorem lekarza) ostatecznie zmiana leku.

Japko mi spadły do 0,37 i nie miałam przerwy od Tec. Teraz mam 0,46. Ogólnie mam tak 0,46-0,57 maks. Z wachaniami. Najmniej raz 0,37.
Mam nadzieje ze ktos cos ci tu napisze jak ten lek sie sprawdza itp
Ja nie mam z nim doswiadczenia
Ale zycze zeby nie dal ci popalic i zeby bylo juz ok!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości