Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tecfidera odebranie
#21
(22-10-2019, 10:41)Anka napisał(a):
(22-10-2019, 10:25)Anna Zet napisał(a): Zrobiłam krew i mocz tydzień temu. Neuro nie dzwoni...Ale ostatnio też zadzwoniła po miesiącuUśmiech

Ale w ramach programu? A ty mozesz zadzwonic?

Tak, w ramach programu. Ja się boję dzwonićUśmiech Szkoda mi sobie psuć humor...wizytę mam 13 grudnia.
Odpowiedz
#22
(23-10-2019, 10:04)Anna Zet napisał(a):
(22-10-2019, 10:41)Anka napisał(a):
(22-10-2019, 10:25)Anna Zet napisał(a): Zrobiłam krew i mocz tydzień temu. Neuro nie dzwoni...Ale ostatnio też zadzwoniła po miesiącuUśmiech

Ale w ramach programu? A ty mozesz zadzwonic?

Tak, w ramach programu. Ja się boję dzwonićUśmiech Szkoda mi sobie psuć humor...wizytę mam 13 grudnia.

Ania to kupa czasu. A robilas na wlasny koszt? Dzwon tam! Albo niech kolezanka zadzwoni po glosie cie poznaja?
Odpowiedz
#23
Ania mi jak spadły limfo to lekarka mówiła że robimy przerwę na mies ale żeby się nie martwić bo można do 3 mies być na przerwie. Po drugie spróbuj zdziesiątkować organizm wir D u mnie jak wzrósł jej poziom to automatycznie limfo się podniosły. Powodzenia
Odpowiedz
#24
(23-10-2019, 13:55)mufa napisał(a): Ania mi jak spadły limfo to lekarka mówiła że robimy przerwę na mies ale żeby się nie martwić bo można do 3 mies być na przerwie. Po drugie spróbuj zdziesiątkować organizm wir D u mnie jak wzrósł jej poziom to automatycznie limfo się podniosły. Powodzenia

O! Serio? Bo ja mam limfo tez niskie.
zdziesiatkowac tzn?
Odpowiedz
#25
Nie wiem jaka będzie dobra stawka dla ciebie ja przy poziomie 38 mam brać 4000 więc może u ciebie jakaś większa
Odpowiedz
#26
Mi przy poziomie 29 neuro kazała 5 tys.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#27
Ja wczoraj byłem na wizycie co miesięcznej po leki, ale nie było mojego dr prowadzącego, natomiast był lekarz, który zastępował go i zapytałem z ciekawości jak wyglądają moje limfo to dostałem odpowiedz, że mam 1,2. Natomiast przy 0,9 zmniejsza się dawkę, a poniżej 0,5 odstawia lek.
Odpowiedz
#28
(24-10-2019, 12:14)Moris napisał(a): Ja wczoraj byłem na wizycie co miesięcznej po leki, ale nie było mojego dr prowadzącego, natomiast był lekarz, który zastępował go i zapytałem z ciekawości jak wyglądają moje limfo to dostałem odpowiedz, że mam 1,2. Natomiast przy 0,9 zmniejsza się dawkę, a poniżej 0,5 odstawia lek.
Napisze tu ponownie
Ja biore Tec od maja 2018
od razu polecialy limfocyty
Mam obecnie 0,46 wczesniej 0,37 a ogolnie zazwyczaj okolo 0,5
Nie zmniejszono mi nigdy dawki ani nie mowil neuro o odstawieniu leku
juyro mam wizyte i zobacze co i jak
Z tego co mi mowil neuro to lekarz decyduje czy i kiedy zmniejszyc dawke czy odstawic lek
Nie ma odgornych wytycznych bo kazdy pacjent to odrebny przypadek
Odpowiedz
#29
(24-10-2019, 14:24)Anka napisał(a):
(24-10-2019, 12:14)Moris napisał(a): Ja wczoraj byłem na wizycie co miesięcznej po leki, ale nie było mojego dr prowadzącego, natomiast był lekarz, który zastępował go i zapytałem z ciekawości jak wyglądają moje limfo to dostałem odpowiedz, że mam 1,2. Natomiast przy 0,9 zmniejsza się dawkę, a poniżej 0,5 odstawia lek.
Napisze tu ponownie
Ja biore Tec od maja 2018
od razu polecialy limfocyty
Mam obecnie 0,46 wczesniej 0,37 a ogolnie zazwyczaj okolo 0,5
Nie zmniejszono mi nigdy dawki ani nie mowil neuro o odstawieniu leku
juyro mam wizyte i zobacze co i jak
Z tego co mi mowil neuro to lekarz decyduje czy i kiedy zmniejszyc dawke czy odstawic lek
Nie ma odgornych wytycznych bo kazdy pacjent to odrebny przypadek

Zapewne tak jak mówisz, jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Ja tylko napisałem informacje jakie uzyskałem od tego konkretnego lekarza. Każdy może mieć inne podejście do tej sprawy.
Odpowiedz
#30
(24-10-2019, 14:37)Moris napisał(a):
(24-10-2019, 14:24)Anka napisał(a):
(24-10-2019, 12:14)Moris napisał(a): Ja wczoraj byłem na wizycie co miesięcznej po leki, ale nie było mojego dr prowadzącego, natomiast był lekarz, który zastępował go i zapytałem z ciekawości jak wyglądają moje limfo to dostałem odpowiedz, że mam 1,2. Natomiast przy 0,9 zmniejsza się dawkę, a poniżej 0,5 odstawia lek.
Napisze tu ponownie
Ja biore Tec od maja 2018
od razu polecialy limfocyty
Mam obecnie 0,46 wczesniej 0,37 a ogolnie zazwyczaj okolo 0,5
Nie zmniejszono mi nigdy dawki ani nie mowil neuro o odstawieniu leku
juyro mam wizyte i zobacze co i jak
Z tego co mi mowil neuro to lekarz decyduje czy i kiedy zmniejszyc dawke czy odstawic lek
Nie ma odgornych wytycznych bo kazdy pacjent to odrebny przypadek

Zapewne tak jak mówisz, jest indywidualne podejście do każdego pacjenta. Ja tylko napisałem informacje jakie uzyskałem od tego konkretnego lekarza. Każdy może mieć inne podejście do tej sprawy.

Mnie juz w sumie nic nie zdziwi, kazdy lekarz mowi co innego
Pisalam jak jest ze mna zeby inni nie panikowali
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości