Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
To znowu ja
#1
Smutek 
Witam was.
Prosze wypowiedzcie sie .
Dzis Grzes byl u lekarza domowego na pobraniu krwi ..jak co miesiac bierze od sierpnia aubagio. Mamy kontrole u neurologa 2 stycznia ..
Dzis lekarz domowy zajrzal do nowego rezonansu z 24 .12 i powiedzial ze jest kilka nowych zmian ..
Czy to znaczy ze ten lek nie dziala ?
Odpowiedz
#2
A kiedy był robiony poprzedni rezonans?
Wydaje mi się że od sierpnia minęło zbyt mało czasu, żeby na tej podstawie wyrokować czy lek działa czy nie.
Odpowiedz
#3
Jak pisze Miriam zalezy kiedy byl tobiony ostatni mri np i od sierpnia bierze lek wiec krotko
Ja po roku na Tecfiderze mialam kontrolny mri i doszly dwie nowe zmiany i lek nadal biore
Neuro mowil ze sie zdaza ale nie ma pogorszenia stanu zdrowia i mam nadal brac Tec
Najlepiej czekac cierpliwie na wizycie u neuro
Odpowiedz
#4
(28-12-2019, 13:35)Anka napisał(a): Jak pisze Miriam zalezy kiedy byl tobiony ostatni mri np i od sierpnia bierze lek wiec krotko
Ja po roku na Tecfiderze mialam kontrolny mri i doszly dwie nowe zmiany i lek nadal biore
Neuro mowil ze sie zdaza ale nie ma pogorszenia stanu zdrowia i mam nadal brac Tec
Najlepiej czekac cierpliwie na wizycie u neuro

Byl robiony w lipcu

(28-12-2019, 11:30)Miriam napisał(a): A kiedy był robiony poprzedni rezonans?
Wydaje mi się że od sierpnia minęło zbyt mało czasu, żeby na tej podstawie wyrokować czy lek działa czy nie.
Masz racje mnie martwi to ze od lipca kilka kolejnych zmian a tak malo czasu minelo ..nie wiem co o tym myslec
Odpowiedz
#5
A rezonans był w opisie porównany ze starym czy lekarz rodzinny wychodzi przed szereg i sam interpretuje wyniki? Mi od lutego do maja w 2017 przybyło 5 nowych zmian, ale neuro stwierdził że są w części mózgu której nie używamOczko nawet się ucieszyłam że mam takie miejsca w mózguUśmiech Poczekajcie spokojnie na wizytę u neuro, będziecie mogli go spokojnie wypytać o wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
#6
(28-12-2019, 16:13)hela napisał(a): A rezonans był w opisie porównany ze starym czy lekarz rodzinny wychodzi przed szereg i sam interpretuje wyniki?  Mi od lutego do maja w 2017 przybyło 5 nowych zmian, ale neuro stwierdził że są w części mózgu której nie używamOczko nawet się ucieszyłam że mam takie miejsca w mózguUśmiech Poczekajcie spokojnie na wizytę u neuro, będziecie mogli go spokojnie wypytać o wszystko.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hela masz racje musimy poczekac .
Rodzinny powiedzial ze sa jakies kolejne zmiany ( pare ) wyczytal to z opisu z rezonansu .
My mieszkamy w belgi a tu jest tak ze lekarz rodziny widzi twoje wyniki ..no i neurolog 
Ale masz racje trzeba poczekac ..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości